REKLAMA
REKLAMA

W środę w Sanoku finał Pucharu Polski w okręgu. LKS Pisarowce vs Cosmos Nowotaniec (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Podobnie jak przed rokiem, w finale Pucharu Polski okręgu Krosno dojdzie do konfrontacji LKS-u Pisarowce z Cosmosem Nowotaniec. O trofeum piłkarze powalczą na sanockich Wierchach (6 bm.), gdzie LKS rozgrywa mecze w roli gospodarza. Pierwszy gwizdek meczu o godz. 17.00.

W ubiegłym roku oba zespoły występowały w IV lidze. W tym sezonie, LKS lideruje w klasie okręgowej, a Cosmos Nowotaniec jest nadal solidną czwartoligową drużyną.

LKS Pisarowce wiosnę rozgrywa w kratkę. Może nie można mówić o spadku formy, nie mniej z sześciu meczów na wiosnę podopieczni Tomasza Wacka wygrali cztery, jeden zremisowali i jeden przegrali. W piętnastu meczach jesienią, Pisarowce tylko trzy razy dzieli się punktami, odnosząc 12 zwycięstw.

Rok temu Cosmos Nowotaniec pokonał LKS Pisarowce 3:1. Dwie bramki dla zwyciesców zdobył Ireneusz Zarzyka, jedno trafienie dołożył Piotr Laskowski. Dla LKS-u w tamtym meczu trafił Rafał Nikody

Rok temu Cosmos Nowotaniec pokonał LKS Pisarowce 3:1. Dwie bramki dla zwycięzców zdobył Ireneusz Zarzyka, jedno trafienie dołożył Piotr Laskowski. Dla LKS-u w tamtym meczu trafił Rafał Nikody

Cosmos Nowotaniec po trudnych początkach na wiosnę łapię formę, trzy kolejne zwycięstwa w lidze wywindowały piłkarzy Ireneusza Zarzyki na szóste miejsce w lidze, z niewielką stratą do wicelidera.

W półfinale okręgu Cosmos Nowotaniec pokonał Karpaty Krosno 1:0. LKS Pisarowce wyeliminował z kolei Czarnych Jasło wygrywając 2:0.

Finał Pucharu Polski / okręg Krosno
LKS Pisarowce – Cosmos Nowotaniec
6 maja 2015 (środa), godz. 17.00
stadion Wierchy, przy ul. Żwirki i Wigury w Sanoku

W ubiegłym roku Cosmos Nowotaniec w finale okręgu Pucharu Polski pokonał LKS Pisarowce 3:1.

05-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)