REKLAMA
REKLAMA

W środę w Sanoku finał Pucharu Polski w okręgu. LKS Pisarowce vs Cosmos Nowotaniec (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Podobnie jak przed rokiem, w finale Pucharu Polski okręgu Krosno dojdzie do konfrontacji LKS-u Pisarowce z Cosmosem Nowotaniec. O trofeum piłkarze powalczą na sanockich Wierchach (6 bm.), gdzie LKS rozgrywa mecze w roli gospodarza. Pierwszy gwizdek meczu o godz. 17.00.

W ubiegłym roku oba zespoły występowały w IV lidze. W tym sezonie, LKS lideruje w klasie okręgowej, a Cosmos Nowotaniec jest nadal solidną czwartoligową drużyną.

LKS Pisarowce wiosnę rozgrywa w kratkę. Może nie można mówić o spadku formy, nie mniej z sześciu meczów na wiosnę podopieczni Tomasza Wacka wygrali cztery, jeden zremisowali i jeden przegrali. W piętnastu meczach jesienią, Pisarowce tylko trzy razy dzieli się punktami, odnosząc 12 zwycięstw.

Rok temu Cosmos Nowotaniec pokonał LKS Pisarowce 3:1. Dwie bramki dla zwyciesców zdobył Ireneusz Zarzyka, jedno trafienie dołożył Piotr Laskowski. Dla LKS-u w tamtym meczu trafił Rafał Nikody

Rok temu Cosmos Nowotaniec pokonał LKS Pisarowce 3:1. Dwie bramki dla zwycięzców zdobył Ireneusz Zarzyka, jedno trafienie dołożył Piotr Laskowski. Dla LKS-u w tamtym meczu trafił Rafał Nikody

Cosmos Nowotaniec po trudnych początkach na wiosnę łapię formę, trzy kolejne zwycięstwa w lidze wywindowały piłkarzy Ireneusza Zarzyki na szóste miejsce w lidze, z niewielką stratą do wicelidera.

W półfinale okręgu Cosmos Nowotaniec pokonał Karpaty Krosno 1:0. LKS Pisarowce wyeliminował z kolei Czarnych Jasło wygrywając 2:0.

Finał Pucharu Polski / okręg Krosno
LKS Pisarowce – Cosmos Nowotaniec
6 maja 2015 (środa), godz. 17.00
stadion Wierchy, przy ul. Żwirki i Wigury w Sanoku

W ubiegłym roku Cosmos Nowotaniec w finale okręgu Pucharu Polski pokonał LKS Pisarowce 3:1.

05-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)