REKLAMA
REKLAMA

Wiosenne porządki z udziałem osadzonych (ZDJĘCIA)

ŚREDNIA WIEŚ / PODKARPACIE. W związku z nadejściem wiosny osadzeni z Oddziału Zewnętrznego w Średniej Wsi porządkowali teren lokalnej miejscowości po okresie zimowym. Stopniały śnieg odkrył wiele nieczystości.

W związku z nadejściem wiosny osadzeni z Oddziału Zewnętrznego w Średniej Wsi porządkowali teren lokalnej miejscowości po okresie zimowym. Stopniały śnieg odkrył wiele nieczystości. Osadzeni z dużym zaangażowaniem i starannością przystąpili do porządkowania przydrożnych rowów wzdłuż głównej drogi w kierunku Myczkowa jaki i bocznych dróg prowadzących w głąb Średniej Wsi. Efektem sprzątania było zebranie dziesięciu worków śmieci. Akcje tego typu są regularnie przeprowadzane w Oddziale Zewnętrznym w Średniej Wsi pod patronatem programu resocjalizacyjnego EKO GRACJA czy też corocznej akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA odbywającej się w trzecim tygodniu września. Pomaga to choć na chwilę zmniejszyć zanieczyszczenie naszej planety jak i wpływa pozytywnie na podniesienie świadomości ekologicznej i kształtowanie postaw prospołecznych osadzonych.

Tekst, foto. kpt. Marcin Korzeb
źródło: Oddział Zewnętrzny w Średniej Wsi

01-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)