REKLAMA
REKLAMA

Wyjątkowy jubileusz 50-lecia szkoły w Srogowie Górnym (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK: Dnia 16 maja 2015 r. odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu 50-lecia Szkoły Podstawowej  w Srogowie Górnym. Na uroczystość przybyli przedstawiciele władz samorządowych, lokalnych, pracownicy szkoły, emerytowani nauczyciele, rodzice, uczniowie, absolwenci oraz okoliczni mieszkańcy.

Zebranych gości przywitała Barbara Januszczak, dyrektor szkoły.

50-lecie szkoły to doskonała okazja do spotkania w gronie przyjaciół, do wspominania minionych lat, przypomnienia sobie historii szkoły. Jest to też idealna okazja, aby złożyć podziękowania tym, którzy tworzyli podporę tej szkoły, ale także tym, którzy dalej wytrwale  i z cierpliwością  w niej pracują.

List gratulacyjny z okazji  Jubileuszu na ręce dyrektora szkoły złożyła Pani Anna Hałas Wójt Gminy Sanok,  jednocześnie składając serdeczne gratulacje dla całej społeczności szkolnej. Pani Wójt wspomniała, że na wzorową opinię szkoły przez 50 lat pracowało wielu pedagogów, których odpowiedzialność i wspaniała postawa wobec stawianych zadań, uczyniły placówkę przyjazną uczniom i całemu środowisku. Goście zostali zaproszeni do wspólnego świętowania, do pięknie udekorowanej szkoły, gdzie mogli obejrzeć galerie współczesnej i starej fotografii, wystawę starych pomocy dydaktycznych, kroniki szkolne.

Po zakończeniu części artystycznej uczniowie korzystali z atrakcji przygotowanych przez organizatorów, m.in. był to  pokaz akcji ratunkowej przeprowadzonej przez strażaków z KPPSP w Sanoku; prezentacja umiejętności i wyposażenia Straży Granicznej, gry i zabawy ruchowe, malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych. Przysmaki kulinarne przygotowała Rada Rodziców.

Impreza przebiegała w miłej, przyjaznej i serdecznej atmosferze.

materiał nadesłany

19-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)