REKLAMA
REKLAMA

Wypadek z udziałem trzech pojazdów

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w Starej Wsi, w którym kierujący oplem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy hyundaia. Wskutek zderzenia pojazdy przemieściły się. Opel uderzył w zaparkowany w pobliżu samochód a hyundai wjechał w przydrożne ogrodzenie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (21 bm.), po godz. 17. w Starej Wsi. Jak ustalili będący na miejscu policjanci, 21-letni mężczyzna kierujący oplem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy hyundaia i doprowadził do wypadku. Wskutek zderzenia się pojazdów opel wjechał w inny zaparkowany w pobliżu samochód, a hyundai w przydrożne ogrodzenie. W wyniku tego zdarzenia kierowca opla i jego dwaj pasażerowie oraz pasażerka hyundaia trafili do szpitala. Na szczęście ich obrażania nie były groźne. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierujących pojazdami. Obydwaj mężczyźni byli trzeźwi.

Funkcjonariusze na miejscu wypadku wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Wszystkie te czynności pomogą teraz w wyjaśnianiu przyczyn i okoliczności zdarzenia.

1212288695

KPP Brzozów

23-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)