REKLAMA
REKLAMA

Z kijkami przez Ustrzyki. Sanoczanie nie zawiedli (ZDJĘCIA)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Weekendową stolicą Nordic Walking były Ustrzyki Dolne. W parku „Pod dębami” na dystansach 1 i 5 km wystartowało 79 zawodników podzielonych na 7 kategorii wiekowych. Na starcie nie zabrakło reprezentantów Sanoka.

Zawody odbyły się w ramach trwających w weekend dni Ustrzyk Dolnych. W organizację imprezy włączyło się Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking, Urząd Miejski oraz wiele innych lokalnych placówek.  Dopisała pogoda, frekwencja, atmosfera i co najważniejsze dla zawodników – rezultaty.

W Ustrzykach zameldowało się czterech sanockich miłośników zmagań nordic-walking. Jerzy Nalepka wygrał zmagania na dystansie 5 km w grupie wiekowej 60 – 69 lat. Piotr Buras zajął 6 miejsce w przedziale 50-59 lat. Czwarty w grupie do 39 lat był Tomasz Czech. Najmłodszy z naszych reprezentantów Paweł Petryłka (12 lat) zajął 7 miejsce w kategorii do 39 lat.

W stolicy Bieszczad nie zabrakło gwiazd nordic walking. Tuż przed startem zawodów polski wicemistrz świata – Marcin Michalec (Krosno) zaprezentował prawidłową technikę zyskującej coraz bardziej na popularności dyscypliny.

Najlepsi w poszczególnych kategoriach:


wyn1

wyn2

29-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)