REKLAMA
REKLAMA

Z kijkami przez Ustrzyki. Sanoczanie nie zawiedli (ZDJĘCIA)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Weekendową stolicą Nordic Walking były Ustrzyki Dolne. W parku „Pod dębami” na dystansach 1 i 5 km wystartowało 79 zawodników podzielonych na 7 kategorii wiekowych. Na starcie nie zabrakło reprezentantów Sanoka.

Zawody odbyły się w ramach trwających w weekend dni Ustrzyk Dolnych. W organizację imprezy włączyło się Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking, Urząd Miejski oraz wiele innych lokalnych placówek.  Dopisała pogoda, frekwencja, atmosfera i co najważniejsze dla zawodników – rezultaty.

W Ustrzykach zameldowało się czterech sanockich miłośników zmagań nordic-walking. Jerzy Nalepka wygrał zmagania na dystansie 5 km w grupie wiekowej 60 – 69 lat. Piotr Buras zajął 6 miejsce w przedziale 50-59 lat. Czwarty w grupie do 39 lat był Tomasz Czech. Najmłodszy z naszych reprezentantów Paweł Petryłka (12 lat) zajął 7 miejsce w kategorii do 39 lat.

W stolicy Bieszczad nie zabrakło gwiazd nordic walking. Tuż przed startem zawodów polski wicemistrz świata – Marcin Michalec (Krosno) zaprezentował prawidłową technikę zyskującej coraz bardziej na popularności dyscypliny.

Najlepsi w poszczególnych kategoriach:


wyn1

wyn2

29-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)