REKLAMA
REKLAMA

ZAGÓRZ: Możesz mieć wpływ na inwestycję w swojej okolicy. Wystarczy tylko wypełnić ankietę

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz zachęca mieszkańców do pomocy w realizacji Planu Gospodarki Niskoemisyjnej. Zdanie mieszkańców może mieć znaczący wpływ na m.in. rozbudowę dróg, oświetlenie gminy, termomodernizację lub ograniczenie zanieczyszczeń. Wystarczy tylko wypełnić ankietę.  

Szanowny Mieszkańcu!

Gmina Zagórz opracowuje Plan Gospodarki Niskoemisyjnej (PGN). Celem wdrażania Planu jest poprawa stanu środowiska i jakości życia mieszkańców gminy poprzez działania w zakresie m.in. ograniczenia emisji zanieczyszczeń pyłowo – gazowych, termomodernizacji budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej, modernizacji i rozbudowy infrastruktury drogowej, zmniejszenia energochłonności oświetlenia ulicznego oraz innych dziedzin funkcjonowania naszej Gminy.

Dobrze opracowany Plan Gospodarki Niskoemisyjnej pozwoli podnieść szanse miasta, mieszkańców i podmiotów działających na jego terenie na uzyskanie dofinansowania ze środków krajowych i europejskich.

Aby jak najlepiej rozpoznać i zdiagnozować potrzeby Gminy w zakresie modernizacji źródeł ciepła oraz termomodernizacji budynków przekazujemy Państwu krótką ankietę z prośbą o jej wypełnienie i przekazanie, niezależnie od chęci uczestnictwa w przyszłych potencjalnych Programach wdrażanych przez miasto. Wypełnienie ankiety nie jest żadnym wiążącym zobowiązaniem z Państwa strony, stanowi natomiast ważną informację dla nas o możliwościach dalszej poprawy jakości powietrza w Gminie.

Druk Ankiety można pobrać:
w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta i Gminy w Zagórzu u Sołtysa bądź Przewodniczącego Osiedla właściwych dla Państwa miejsca zamieszkania gotową do wydruku w formacie PDF, DOC (http://umig-zagorz.ires.pl/23492/23492/art16505.html)

Wypełnioną ankietę należy złożyć:
w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta i Gminy w Zagórzu, bądź u Sołtysa i Przewodniczącego Osiedla właściwych dla Państwa miejsca zamieszkania, lub przesłać pocztą na adres: Urząd Miasta i Gminy w Zagórzu, ul. 3 Maja 2, 38-540 Zagórz w terminie do 30 października 2015  roku.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
Urząd Miasta I Gminy
w Zagórzu
ul. 3 Maja 2, 38-540 Zagórz
tel. (13) 46 22062 wew. 66
e-mail: mzabkiewicz@zagorz.pl

lub

DM Doradztwo Damian Łysek
Zalesie Królewskie 16
86-182 Świekatowo
tel.: 697 191 999
e-mail: damian@dmdoradztwo.pl

Dziękujemy Państwu za pomoc w opracowaniu PGN

Burmistrz
Miasta i Gminy Zagórz
Ernest Nowak

zagorz_klasztor1

materiał nadesłany
foto: Witold Święch

08-10-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)