REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

ZAŁUŻ: Samochód w rowie, a pijany właściciel niczego nie pamięta (ZDJĘCIA)

ZAŁUŻ / PODKARPACIE. Policjanci ustalają, kto kierował samochodem osobowym marki Rover, który dzisiaj w nocy w miejscowości Załuż wjechał do przydrożnego rowu. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce zdarzenia okazało się, że w pojeździe nikogo nie ma.

Dzisiaj około godz. 2 w nocy dyżurny sanockiej Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w miejscowości Załuż. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zauważyli w przydrożnym rowie pojazd marki Rover. W samochodzie nie było nikogo. Policjanci ustalili właściciela pojazdu. Pojechali do miejsca jego zamieszkania. Tam zastali 30-latka pod wyraźnym działaniem alkoholu. Mężczyzna miał ubrudzone ubranie oraz widoczne otarcia naskórka na twarzy. Nie był w stanie wytłumaczyć policjantom, gdzie znajduje się jego pojazd, i kto mógł nim podróżować.

W tej sytuacji, dla zapewnienia prawidłowego toku postępowania mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

30-latka przebadano na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że jest pijany. W organizmie miał ponad 3 promile alkoholu. Mężczyźnie pobrano także krew do badań w celu ustalenia ilości i czasu spożywania alkoholu.

Na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli materiał dowodowy oraz sporządzili odpowiednią dokumentację, która posłuży do ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia.

źródło: KPP Sanok

22-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)