REKLAMA
REKLAMA

Zatrzymani za „randkę z marychą”

Policjanci pełniący służbę w Solinie zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. U 16-letniego mieszkańca Białej Podlaski znaleziono metalową puszkę wypełnioną marihuaną. Twierdził, że zakupił ją wspólnie z kolegami od nieznanego im mężczyzny.

W piątkowy wieczór policjanci zauważyli trzech mężczyzn, którzy niszczyli kosze na śmieci. Po podjęciu interwencji chuliganie zaczęli uciekać, ale zostali ujęci. Dwóch 19-latków i 16-latek awanturowali się, byli nietrzeźwi. Nie potrafili określić gdzie biwakują. W wyniku rozmowy okazało się, że  mężczyźni mogą być pod wpływem narkotyków. Policjanci znaleźli przy 16-latku metalową puszkę wypełnioną marihuaną. Powiedział, że wraz z kolegami zakupił ją od nieznanego im mężczyzny.

Mężczyźni zostali przewiezieni na komendę w Lesku. Tam sprawdzono ich stan trzeźwości. Alkomat wykazał u 16-latka 0,28 promila a u 19-latków 0,75 i 0,89 promila alkoholu w ich organizmach.

Noc spędzili w policyjnym areszcie. Zostaną przesłuchani i za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem. Za posiadanie niedozwolonych środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

680652684

KPP Lesko

26-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)