REKLAMA
REKLAMA

Zatrzymani za „randkę z marychą”

Policjanci pełniący służbę w Solinie zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. U 16-letniego mieszkańca Białej Podlaski znaleziono metalową puszkę wypełnioną marihuaną. Twierdził, że zakupił ją wspólnie z kolegami od nieznanego im mężczyzny.

W piątkowy wieczór policjanci zauważyli trzech mężczyzn, którzy niszczyli kosze na śmieci. Po podjęciu interwencji chuliganie zaczęli uciekać, ale zostali ujęci. Dwóch 19-latków i 16-latek awanturowali się, byli nietrzeźwi. Nie potrafili określić gdzie biwakują. W wyniku rozmowy okazało się, że  mężczyźni mogą być pod wpływem narkotyków. Policjanci znaleźli przy 16-latku metalową puszkę wypełnioną marihuaną. Powiedział, że wraz z kolegami zakupił ją od nieznanego im mężczyzny.

Mężczyźni zostali przewiezieni na komendę w Lesku. Tam sprawdzono ich stan trzeźwości. Alkomat wykazał u 16-latka 0,28 promila a u 19-latków 0,75 i 0,89 promila alkoholu w ich organizmach.

Noc spędzili w policyjnym areszcie. Zostaną przesłuchani i za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem. Za posiadanie niedozwolonych środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

680652684

KPP Lesko

26-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)