REKLAMA
REKLAMA

LESKO: Para pobiła i ukradła mężczyźnie ponad 2 tysiące euro

LESKO / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali dwójkę mieszkańców Leska: 26-letniego mężczyznę i 30-letnią kobietę, którzy dokonali dwóch rozbojów na swoim znajomym, kradnąc mu sporą sumę pieniędzy. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, kobieta znajduje się pod dozorem Policji.

Policjanci poszukiwali sprawców rozboju od 31 marca br., kiedy poszkodowany mężczyzna powiadomił o przestępstwie. Jak ustalili funkcjonariusze, 26-letni mieszkaniec Leska dwukrotnie napadł na swojego znajomego i używając przemocy ukradł mu w sumie ponad 2000 euro i około 800 złotych. Podczas pierwszego rozboju sprawcy pomagała 30-letnia mieszkanka Leska. Policjanci po kilku dniach zatrzymali poszukiwaną parę. Jak się okazało kilka ostatnich dni spędzili razem w Nowym Sączu.

Za swój czyn sprawcy odpowiedzą przed sądem. 26-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, wobec kobiety został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Za kradzież z użyciem przemocy grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat.

źródło: KPP Lesko

FuFu Wolf
foto: flick.com/FuFu Wolf

08-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)