REKLAMA
REKLAMA

LESKO: Para pobiła i ukradła mężczyźnie ponad 2 tysiące euro

LESKO / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali dwójkę mieszkańców Leska: 26-letniego mężczyznę i 30-letnią kobietę, którzy dokonali dwóch rozbojów na swoim znajomym, kradnąc mu sporą sumę pieniędzy. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, kobieta znajduje się pod dozorem Policji.

Policjanci poszukiwali sprawców rozboju od 31 marca br., kiedy poszkodowany mężczyzna powiadomił o przestępstwie. Jak ustalili funkcjonariusze, 26-letni mieszkaniec Leska dwukrotnie napadł na swojego znajomego i używając przemocy ukradł mu w sumie ponad 2000 euro i około 800 złotych. Podczas pierwszego rozboju sprawcy pomagała 30-letnia mieszkanka Leska. Policjanci po kilku dniach zatrzymali poszukiwaną parę. Jak się okazało kilka ostatnich dni spędzili razem w Nowym Sączu.

Za swój czyn sprawcy odpowiedzą przed sądem. 26-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, wobec kobiety został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Za kradzież z użyciem przemocy grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat.

źródło: KPP Lesko

FuFu Wolf
foto: flick.com/FuFu Wolf

08-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)