REKLAMA
REKLAMA

12 latek na quadzie uderzył w samochód. 5 latek wbiegł pod koła osobówki

W Sanoku, kierujący quadem 12-latek, uderzył w zaparkowany samochód. W miejscowości Stara Wieś w powiecie brzozowskim doszło z kolei do potrącenia dziecka. Policjanci wyjaśniają okoliczności tych zdarzeń.

Wczoraj około godz. 17, policjanci zostali wezwani na ul. Kruczą w Sanoku do wypadku z udziałem quada. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 12 latek kierując quadem, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w zaparkowany na poboczu samochód. Chłopiec ze złamaną nogą został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalili, że quad był niezarejestrowany i nieubezpieczony.

Do wypadku z udziałem 5 letniego chłopca doszło w sobotę po godz. 20 w Starej Wsi w powiecie brzozowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że idące chodnikiem dziecko, wyrwało się nagle swojej opiekunce i wbiegło na jezdnię, wprost pod jadącego opla. Ranny 5 latek został przewieziony do szpitala. Kierowca opla był trzeźwy.

2076308108

KWP

02-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)