REKLAMA
REKLAMA

126 km/h na liczniku mogło oznaczać tylko jedno. Strata prawa jazdy, 500 zł i 10 punktów

LESKO / PODKARPACIE. Policjanci ruchu drogowego, w związku z wczorajsza akcją „Prędkość” zatrzymali prawo jazdy pięciu kierującym, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Teraz na odzyskanie uprawnień do kierowania pojazdami będą musieli poczekać 3 miesiące.

Wczoraj (niedziela) odbyły się ogólnopolskie działania „Prędkość”, które zostały zaplanowane również na terenie powiatu leskiego. Policjanci ruchu drogowego, w ciągu jednego dnia zatrzymali pięć praw jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Wśród ukaranych kierowców był 59-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, który jechał z prędkością 126 km/h, co oznacza, że przekroczył dopuszczalną prędkość o 76km/h. Pozostali kierowcy to mieszkańcy powiatu leskiego, sanockiego, brzozowskiego oraz chełmskiego.

W świetle obowiązujących przepisów kierowcy na najbliższe trzy miesiące pożegnają się ze swoimi dokumentami uprawniającymi do kierowania pojazdami. Każdy z nich został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł i 10 punktami karnymi.

źródło: KPP Lesko

2

29-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)