REKLAMA
REKLAMA

126 km/h na liczniku mogło oznaczać tylko jedno. Strata prawa jazdy, 500 zł i 10 punktów

LESKO / PODKARPACIE. Policjanci ruchu drogowego, w związku z wczorajsza akcją „Prędkość” zatrzymali prawo jazdy pięciu kierującym, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Teraz na odzyskanie uprawnień do kierowania pojazdami będą musieli poczekać 3 miesiące.

Wczoraj (niedziela) odbyły się ogólnopolskie działania „Prędkość”, które zostały zaplanowane również na terenie powiatu leskiego. Policjanci ruchu drogowego, w ciągu jednego dnia zatrzymali pięć praw jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Wśród ukaranych kierowców był 59-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, który jechał z prędkością 126 km/h, co oznacza, że przekroczył dopuszczalną prędkość o 76km/h. Pozostali kierowcy to mieszkańcy powiatu leskiego, sanockiego, brzozowskiego oraz chełmskiego.

W świetle obowiązujących przepisów kierowcy na najbliższe trzy miesiące pożegnają się ze swoimi dokumentami uprawniającymi do kierowania pojazdami. Każdy z nich został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł i 10 punktami karnymi.

źródło: KPP Lesko

2

29-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)