REKLAMA
REKLAMA

16 letni motorowerzysta ranny w zderzeniu z oplem (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. 16 letni motorowerzysta doznał obrażeń, gdy jego jednoślad zderzył się z oplem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nastolatek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem. Policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

W Grabownicy Starzeńskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motorowerzysty (7 bm.). Ze wstępnych ustaleń wynika, że 16-latek kierujący motorowerem, włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu oplowi jadącemu w kierunku Sanoka. Doszło do zderzenia pojazdów. Nastoletni motorowerzysta został ranny. Karetką pogotowia został przetransportowany do szpitala. Policjanci sprawdzili trzeźwość uczestników zdarzenia. Oboje byli trzeźwi. Jak ustalono 16 latek posiada uprawnienia do kierowania motorowerem.

Policjanci wykonali na miejscu czynności procesowe. W toku prowadzonego postępowania funkcjonariusze ustalą okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. W przypadku jeśli sprawcą okaże się 16-latek materiały zostaną przesłane do sądu rodzinnego i nieletnich.

Policja apeluje do kierowców samochodów i jednośladów o zachowanie w trakcie jazdy szczególnej ostrożności. Pamiętajmy, że w sytuacji nawet najmniejszej kolizji, to motocyklista ma mniejsze szanse na wyjście z tego bez obrażeń.

KPP Brzozów

08-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)