REKLAMA
REKLAMA

20 zawodników rywalizowało w pierwszej „Sanockiej Olimpiadzie na Padzie” (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Za nami pierwsza „Sanocka Olimpiada na Padzie”, którą rozegrano w lokalu Strefy Rozrywki MGF przy ulicy 3 Maja 23 w Sanoku. Dwudziestu graczy zmierzyło się miedzy sobą w zaciętej i wyrównanej walce

, ośmiu najlepszych drugiego dnia stanęło do rywalizacji w ćwierćfinałach w niezwykle wyrównanych meczach doszliśmy do czwórki najlepszych uczestników.

foto002

Po emocjonującym finale wygrał uczestnik grający drużyną Pittsburgh Penguins która w tym roku sięgnęła po Puchar Stanleya (taki zbieg okoliczności). W pięknym stylu zgraną główną nagrodę a był nią profesjonalny kij hokejowy renomowanej marki CCM (model RBZ Superfast) ufundowany przez dobrze wszystkim znaną firmę FHU Lider Hockey Jurek Hućko.

Dziękujemy Burmistrzowi Miasta Sanoka Tadeuszowi Pióro za ufundowanie PUCHARÓW. Podziękowania składamy również w stronę firmy AGENDA 2000, kawiarni Coś Słodkiego i Karolinie Zoszak za wykonanie fotografii.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZAWODNIKOM ZA UDZIAŁ I WŁOŻONY WYSIŁEK W WALKĘ (a była zacięta i wyrównana). GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM! W niedalekiej przyszłości SANOCKA OLIMPIADA NA PADZIE NR2.

g1g2

21

materiały nadesłane

13-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)