REKLAMA
REKLAMA

PTTK: Wycieczka dla całej rodziny. W niedzielę za miasto tym razem… (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. PTTK Oddział „Ziemia Sanocka” w Sanoku oraz Koło Przewodników PTTK Sanok serdecznie zapraszają mieszkańców Miasta Sanoka i jego gości
na organizowane w każdą niedzielę wakacji

w miesiącach lipiec – sierpień wycieczki z cyklu „W NIEDZIELĘ ZA MIASTO Z PRZEWODNIKIEM PTTK. Warto wybrać się całymi rodzinami bo „Trasa prosta i dość bliska do klasztoru i schroniska”.

wycieczka

Przewodnik Edward Szychowski www 1Zaproszenie przewodnika Edwarda Szychowskiego: zapraszam serdecznie na wycieczkę pieszą doliną potoku Jawornik wzdłuż której była lokowana nieistniejąca już wieś o tej samej nazwie. Po drodze będziemy mieli okazję zobaczyć ślady dawnej zabudowy osady w postaci podmurówek domów, piwnic, krzyży przydrożnych, cerkwiska oraz starego cmentarza. Na terenie byłej bazy namiotowej SKPB Lublin zapalimy ognisko i upieczemy kiełbaski. Po krótkim odpoczynku i posileniu się zdobędziemy Wahalowski Wierch z którego roztacza się piękny widok na sąsiednie Pasmo Graniczne oraz Wysoki Dział. Po zejściu do Komańczy Letnisko odwiedzimy miejsce internowania Prymasa Polski Stefana kard. Wyszyńskiego oraz schronisko turystyczne noszące imię Ignacego Zatwarnickiego, zasłużonego działacza Oddziału PTTK w Sanoku.


Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z dwóch pierwszych wycieczek organizowanych przez PTTK Oddział „Ziemia Sanocka” w Sanoku.

Zdjęcia z wycieczki 3 lipca (autor: Agata Marcinkowska)


Zdjęcia z wycieczki 10 lipca (autor: Mirosław Sworst)

materiały nadesłane

13-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)