REKLAMA
REKLAMA

„Betlejem jest blisko stąd…”

TREPCZA / PODKARPACIE. Pod takim tytułem przygotowane zostały na najbliższą niedzielę 24 stycznia br. jasełka w wykonaniu najmłodszych uczniów szkoły podstawowej w Trepczy. Ojcowie dzieci wykonali w prezbiterium miejscowego kościoła szopę, która stanowi główny element dekoracji i miejsce pokłonu nowonarodzonemu Jezusowi.

Scenariusz przedstawienia opracowała wychowawczyni klasy III Krystyna Buczkowicz, w ścisłej  współpracy z Żanetą Fedak z wychowania przedszkolnego. Młodzi artyści serdecznie zapraszają na to ważne dla nich wydarzenie, dla większości to ich debiut aktorski.  Swój występ w szczególny sposób dedykują wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji przypadającego w styczniu ich święta.

Początek jasełek o godz. 16:00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w TREPCZY. Dzięki zamontowanemu niedawno ogrzewaniu niezależnie do zimowych warunków na zewnątrz można będzie spędzić czas w miłej i ciepłej atmosferze. Bezpieczny parking dla samochodów na przykościelnym placu.

Serdecznie zapraszamy!

s

Tekst i foto: pr

22-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)