REKLAMA
REKLAMA

Bezpłatne warsztaty multimedialne. Pozostały 2 wolne miejsca

SANOK / PODKARPACIE. Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury wraz z Narodowym Instytutem Kształcenia przy wsparciu PGNIG SA oraz TRI Poland Sp. Z o. o. organizują „Warsztaty Multimedialne dla Młodzieży”.

Pierwsze spotkanie już w środę 21 września o godzinie 16:00 w siedzibie PFRK oraz NInK na ul. 3 Maja 15/3 wszystkich zainteresowanych, którzy jeszcze się nie zapisali zapraszamy do wypełnienia aplikacji zgłoszeniowej na naszej stronie internetowej pod adresem http://nink.pl/oferta/multimedialne_kursy_dla_dzieci Mamy jeszcze 2 wolne miejsca!

Dzięki wsparciu PGNIG SA oraz TRI Poland Sp. Z o. o. za co serdecznie dziękujemy, zajęcia są całkowicie bezpłatne. Podczas 10 spotkań będziemy uczyć się obsługi takich programów jak Adobe After Effects oraz Adobe Premiere Pro wykorzystywanych w branży filmowej do pracy przy największych produkcjach. Pierwsze trzy zajęcia będą poświęcone fotografii prowadzone przez młodego i utalentowanego pasjonata tej sztuki Grzegorza Biegę. Na kolejnych spotkaniach doświadczony trener z Rzeszowa pracujący na co dzień przy produkcji materiałów filmowych Gabriel Myśliwiec, przedstawi nam programy z pakietu Adobe dzięki którym stworzymy wspólny projekt multimedialny na temat Sanoka.

Jest to niepowtarzalna okazja, aby poznać możliwości jakie daje nam dzisiejsza praca z komputerem. Zaznajomimy się z pracą fotografa, grafika komputerowego oraz montażysty wideo poprzez wspólną naukę i zabawę.

plakat_warsztaty_multimedialne

materiały nadesłane

20-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)