REKLAMA
REKLAMA

SZPITAL SANOK: Komisja będzie nieugięta czy skapituluje w wyborze dyrektora?

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiaj druga próba rozstrzygnięcia konkursu na dyrektora sanockiej lecznicy. Komisja przeprowadzi rozmowy z trzema kandydatami i wybierze najlepszego z nich. Czy komisja ugnie się pod ciężarem głosów lekarzy i związkowców?

Wśród kandydatów figurują trzy nazwiska: Henryka Przybycienia, Grzegorza Panka i Piotra Galika. Dzisiaj popołudniem, między 16.00 a 18.00, komisja przeprowadzi rozmowy z każdym z nich i zdecyduje o wyborze.

W zeszłym tygodniu lekarze i związkowcy wystosowali pisma do władz powiatowych z apelem, by nie wybierano na stanowisko dyrektora osoby kontrowersyjnej. Zarówno lekarze, jak i związkowcy wskazywali na Henryka Przybycienia.

W skład kolegium wchodzą członkowie zarządu: Alicja Wosik, Damian Biskup, Krzysztof Strzyż i Wacław Krawczyk. Dodatkowo skład uzupełnia przedstawiciel rady społecznej szpitala – Kazimierz Węgrzyn, natomiast środowisko lekarskie zamiast Igora Wójciaka reprezentuje Aleksander Korobczenko.

zdjecie

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALIZACJA: Lekarze i związkowcy „rozgrywają” konkurs na dyrektora szpitala? Jest list otwarty w sprawie kandydatów

LEKARZE: nie widzimy możliwości współpracy z Henrykiem Przybycieniem. Jest ryzyko odejścia specjalistów i rozpadu lecznicy

Starosta: spotkanie zostanie odebrane jako próba nacisku

SZPITAL SANOK: Konkurs na dyrektora szpitala nie został rozstrzygnięty

20-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)