REKLAMA
REKLAMA

SZPITAL SANOK: Komisja będzie nieugięta czy skapituluje w wyborze dyrektora?

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiaj druga próba rozstrzygnięcia konkursu na dyrektora sanockiej lecznicy. Komisja przeprowadzi rozmowy z trzema kandydatami i wybierze najlepszego z nich. Czy komisja ugnie się pod ciężarem głosów lekarzy i związkowców?

Wśród kandydatów figurują trzy nazwiska: Henryka Przybycienia, Grzegorza Panka i Piotra Galika. Dzisiaj popołudniem, między 16.00 a 18.00, komisja przeprowadzi rozmowy z każdym z nich i zdecyduje o wyborze.

W zeszłym tygodniu lekarze i związkowcy wystosowali pisma do władz powiatowych z apelem, by nie wybierano na stanowisko dyrektora osoby kontrowersyjnej. Zarówno lekarze, jak i związkowcy wskazywali na Henryka Przybycienia.

W skład kolegium wchodzą członkowie zarządu: Alicja Wosik, Damian Biskup, Krzysztof Strzyż i Wacław Krawczyk. Dodatkowo skład uzupełnia przedstawiciel rady społecznej szpitala – Kazimierz Węgrzyn, natomiast środowisko lekarskie zamiast Igora Wójciaka reprezentuje Aleksander Korobczenko.

zdjecie

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALIZACJA: Lekarze i związkowcy „rozgrywają” konkurs na dyrektora szpitala? Jest list otwarty w sprawie kandydatów

LEKARZE: nie widzimy możliwości współpracy z Henrykiem Przybycieniem. Jest ryzyko odejścia specjalistów i rozpadu lecznicy

Starosta: spotkanie zostanie odebrane jako próba nacisku

SZPITAL SANOK: Konkurs na dyrektora szpitala nie został rozstrzygnięty

20-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)