REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW24.PL: Tir w płomieniach. Zawiniła instalacja (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW24.PL / PODKARPACIE. Wczoraj brzozowscy policjanci interweniowali w związku z pożarem samochodu. Pojazd zapalił się w trakcie jazdy, kierujący nie był w stanie sobie poradzić sam z ugaszeniem ognia. Kabina kierowcy tira praktycznie doszczętnie spłonęła. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

1650140437
Dziś w nocy, około godz. 3, brzozowscy policjanci interweniowali w związku z pożarem tira. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że podczas jazdy ciężarowym volvo, kierowca poczuł silny zapach dymu. Gdy zatrzymał pojazd i wysiadł z niego zauważył płomienie wydobywające się spod samochodu. Chwilę później przednia część volvo stanęła w płomieniach. Kierowca przewoził mleko. Mężczyzna jechał sam.

W akcji gaśniczej udział brały trzy zastępy straży pożarnej. Mimo szybkiej i sprawnej reakcji służb ratowniczych, przednia część pojazdu praktycznie doszczętnie spłonęła. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

629549867

KPP Brzozów

29-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)