REKLAMA
REKLAMA

Chcesz pojechać na mecz Ligi Mistrzów? Zgłoś drużynę do turnieju

SANOK / PODKARPACIE. Trwają zapisy do kolejnej edycji Turnieju Deichmann Minimistrzostwa 2016, którego eliminacje odbędą się po raz pierwszy w Sanoku.

Wszystkie chętne drużyny chcące przez 6-7 weekendów bawić się podczas Minimistrzostw Deichmann 2016 rozgrywanych w Sanoku w okresie pomiędzy 16.04.2016 a 5.06.2015. zapraszamy do zgłaszania swoich drużyn.

Mecze będą rozgrywane na boiskach :
– EKOBALL w Bykowcach, ewentualnie
– Orlik przy I LO lub przy ZS nr 2 w Sanoku, ew.
– Stadion MOSiR w Sanoku

Mecze będą rozgrywane w soboty lub niedziele, ew. inny wolny od nauki szkolnej dzień. Organizatorzy będą elastyczni wobec każdej drużyny przy układaniu harmonogramu spotkań. Każda z drużyn może mieć dwie-trzy nieobecności spośród siedmiu weekendów, z założeniem, że w pozostałe dni rozegra większą ilość spotkań (zmniejszenie kosztu dojazdu).

Mecze planowane są systemem „każdy z każdym” lub jeśli
wystarczy czasu – „każdy z każdym” – mecz i rewanż. Dokładny harmonogram spotkań ustalony zostanie po zamknięciu zgłoszeń.

Finały miejskie odbędą się w weekend 11-12 czerwca w Krośnie. Do finału awansują wszystkie drużyny z kategorii U-9, U-11, a mecze eliminacyjne będą służyć jedynie rozstawieniu drużyn w fazie play-off finałów miejskich. Zwycięzcy w tych kategoriach wyjadą na finał finałów do Wałbrzycha w dniach 25-26 czerwca, na koszt organizatora (transport, pobyt, wyżywienie, ubezpieczenie).

Zwycięzcy Finału finałów w nagrodę wyjadą do Dortmundu na mecz Borussi w Lidze Mistrzów lub Bundeslidze.

Dwie główne kategorie rozgrywek w tym roku to:
– U-9 (rocznik 2007, 2008)
– U-11(rocznik 2005, 2006)

Pozostałe dwie kategorie:
– U-7 (rocznik 2009 i młodsi)
– U-13 (rocznik 2003-2004)
uczestniczą w cyklu siedmiu turniejów, jednak już bez walki o wyjazd do Wałbrzycha.

Można zapisywać drużyny:
– szkolne
– klubowe
– osiedlowe
– ministranckie
– itp.

Uczestnicy rozgrywek we wszystkich czterech kategoriach dostają medale i dyplomy.
T
rzy najlepsze drużyny w kat. U-9, U-11, U-13 otrzymają puchary, a w kat. U-7, wszystkie drużyny otrzymają puchar.

Wszystkie drużyny biorące udział w rozgrywkach, bez względu na osiągane wyniki dodatkowo będą brać udział w losowaniu wyjazdu na mecz Borussi Dortmund, które zostanie przeprowadzone podczas ceremonii zamknięcia Ogólnopolskiego Finału Finałów w dniu 26 czerwca w Wałbrzychu.

Start 16 kwietnia 2016 roku. Następnie co tydzień lub dwa (w zależności od liczby drużyn) będą rozgrywane mecze pomiędzy zgłoszonymi drużynami w kat. U-7,
U-9, U-11, U-13.

Mecze i przepisy rozgrywek są ukierunkowane na rozwój piłkarski a nie na grę pod presją o wynik. Dopiero finał (11-12 czerwca w Krośnie) musi wyłonić zwycięzcę,
który to wyjedzie do Wałbrzycha reprezentując nasz region Podkarpacia. Liczy się dobra zabawa i radość gry w piłkę!

Drużyny, które będą dojeżdżać z dalszych odległości mogą wziąć udział w mniejszej ilości turniejów, ale by wziąć udział w finale muszą uczestniczyć w minimum połowie turniejów (aby ograniczyć koszty transportu do minimum). W
przypadku terminów w których dana drużyna nie będzie mogła grać (np. komunie), mogą być małe zmiany.

Drużyna liczy 8-10 osób, mogą grać dziewczyny. Na cały turniej nie ma możliwości zmian, chyba że zmiana będzie podyktowana kontuzją zawodnika.
W kategorii U-7 drużyna może liczyć maksymalnie 15 zawodników.

Każdy Klub/Szkółka/Szkoła/Parafia, może zgłosić kilka drużyn. Każda drużyna gra w turnieju pod nazwą i w barwach reprezentacji kraju który sobie wybierze, dostając w takich kolorach komplet stroju (koszulka+spodenki+getry). Drużyny zgłoszone wcześniej będą miały większą możliwość wyboru reprezentacji. Można wybierać reprezentacje typu: Polska, Brazylia, Włochy, ale również kraje egzotyczne jak Trynidad&Tobago, Kiribati czy Tadżykistan…

Koszt udziału w turnieju to 100zł za cały cykl rozgrywek od osoby, w tym komplet stroju dla każdego dziecka (oraz ew. wyjazd na Finał Finałów + Dortmund).SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ORAZ ZAPISY u koordynatora turnieju: Bogusław Rajtar – dyrektor KS Ekoball (tel. 509 226 573 e-mail: brajtar@op.pl)Poniżej karty zgłoszeń oraz regulamin turnieju do pobrania:

Karta zgłoszeń drużyny w kat. U-7

Karta zgłoszeń drużyny w kat. U-9, U-11, U-13.

Karta zgłoszeń indywidualnego uczestnika

Regulamin turnieju

materiał nadesłany

27-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)