REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT: Klubowa studniówka lub koncert Toxic Team. Weekend w Klubie Revolution

SANOK / PODKARPACIE. W przyszłą sobotę impreza w Klubie Revolution na dwóch salach w dwóch klimatach, ale póki sobota nastanie, zapraszamy już w piątek na być może największe klubowe wydarzenie karnawału!

PIĄTEK 29-01-2016 TOXIC TEAM

To będzie absolutny hit w klubach całej Polski w roku 2016, nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości, a my możemy tylko czuć się wyróżnieni faktem, że premiera w Polsce, będzie miała miejsce właśnie w Sanoku!

Tak więc już w najbliższy piątek! Premierowo w klubie Revolution wystąpi formacja prosto z Czarnobyla!
Jest to team, który rusza w tourne po całej Polsce, by pokazać jaką siłę miał wybuch w ’86 roku, właśnie w Czarnobylu ;)

To prawdziwy zaszczyt, że Toxic Team wybrał właśnie nasz klub by jako pierwszy odwiedzić w Polsce, a materiał filmowy, który tym razem zostanie przygotowany przez ich osobistego filmowca, będzie zarówno reklamą naszego klubu na całą Polskę, jak i zachętą do współpracy właśnie z tą grupą innych klubów w Polsce.

Przez pierwsze pół godziny po otwarciu klubu, bilety będą w cenie 5 PLN i radzimy pomyśleć o tym, żeby przyjść jeszcze przed otwarciem klubu i zająć sobie miejsce w kolejce, bo równo od 21.30 kasujemy 10 PLN i nie uwzględniamy tego, że ktoś nie zdążył bo stał 10 minut w kolejce.

Bilety:
☛ 5 PLN od 21.00 do godz. 21.30!
☛ 10 PLN od 21.30 do godz. 22.30!
☛ 15 PLN po 22.30 aż do końca!

ATRAKCJE:

☛ CO2 ATTACK!
☛ WYRZUTNIE OGNIA!
☛ RADIOAKTYWNE PAŁKI!
☛ MASKI GAZOWE DLA KLUBOWICZÓW!
☛ KRĘCIMY VIDEO PROMOCJE!
☛ FOTO-RELACJA Z IMPREZY!
☛ NIEPOWTARZALNY KLIMAT KTÓRY PANUJE W REVO!

Toxic Team


SOBOTA 30-01 KLUBOWA STUDNIÓWKA

Większość studniówek w tym roku mamy już za sobą, dlatego w najbliższą sobotę organizujemy coś dla naszych tegorocznych maturzystów, aby mieli możliwość ponownego spotkania się w gronie swoich najbliższych i świętowania tym razem przy rytmach klubowych na dużej sali lub disco-dancowych na małej sali w zależności wyboru ;)

Impreza będzie poświęcona wspomnianym wyżej maturzystą, proponujemy dla nich niezwykle atrakcyjne warunki uczestnictwa w tej imprezie, a mianowicie wszyscy maturzyści, którzy są urodzeni w ’96 i chodzą aktualnie do Technikum, jak i wszyscy, którzy są urodzeni w ’97 i chodzą do liceum z ważną legitymacją wchodzą do 23.00 w sobotę do naszego klubu za absolutne Free!

Dodatkowo klasy maturalne, które wcześniej skontaktują się z organizatorami imprezy za pomocą facebooka lub telefonicznie i zarezerwują stolik (możliwość przygotowania stolika nawet na 20 osób) dostaną dodatkowy rabat!

Konsoleta
♪ Sala Klubowa ☛ MIKE EVANS & DJ FINISH
♪ Sala Disco Polo ☛ DJ FURIAT

Start ☛ 21.00
Impreza ☛ 18+ (ukończone)

Bilety:
☛ 10 PLN
☛ MATURZYŚCI z WAŻNĄ LEGITYMACJĄ DO GODZ 23.00 WJAZD FREE!

klubowa studniowka

materiał nadesłany/facebook.com

27-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)