REKLAMA
STALNEY PSP
REKLAMA

Droga Krzyżowa Służb Mundurowych (ZDJĘCIA)

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Po raz szósty w Zwierzyniu odbyło się nabożeństwo drogi krzyżowej dla służb mundurowych województwa podkarpackiego. Przedstawicieli podkarpackiej policji, w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie, poprowadził młodszy inspektor Piotr Kluz

, któremu towarzyszył Komendant Powiatowy Policji w Lesku nadkomisarz Roland Szczepanik.

W piątek (18 bm.) odbyło się nabożeństwo Drogi Krzyżowej pod hasłem „Krzyż znakiem służby i ofiary” dla służ mundurowych Województwa Podkarpackiego. To już szósty rok, kiedy w piątek przed Niedzielą Palmową, funkcjonariusze wraz z kapelanami oraz władzami samorządowymi wyruszają w drogę krzyżową.

1339791610

Podkarpacką policję w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie, reprezentował mł. insp. Piotr Kluz – Naczelnik Wydziału Prewencji. W uroczystości wzięli udział Komendant Powiatowy Policji w Lesku nadkom. Roland Szczepanik, jego zastępca podkom. Tomasz Balawajder oraz Komendant Miejski Policji w Krośnie podinsp. Leszek Buryła. Licznie uczestniczyli w nabożeństwie policjanci z naszej jednostki, funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz z Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych. Służby mundurowe reprezentowały również formacje Straży Granicznej, Służby Celnej, Służby Więziennej, Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, Straży Ochrony Kolei oraz harcerze.

Nabożeństwo odbyło się przy kaplicach Drogi Krzyżowej w Zwierzyniu, a przy grocie znalezienia krzyża odprawiono mszę w intencji służb mundurowych Województwa Podkarpackiego.

KPP Lesko

21-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)