REKLAMA
REKLAMA

Drogowcy zapadli w zimowy sen? Kierowcy biją na alarm (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Po nocnych opadach śniegu na drogach zrobiło się biało i ślisko. – Trudno sprawdzić prognozy pogody, więc drogowcy nie mogli przygotować się na atak zimy – ironizuje pan Waldemar, który rano musiał zmierzyć się ze „śniegową” rzeczywistością a zdjęcia wykonał o godzinie 9.30. 

Atak zimy nie po raz pierwszy zaskoczył drogowców. Na drogach ślisko! Apelujemy do kierowców o rozwagę za kierownicą. powoli, a do celu! Jednocześnie zachęcamy Państwa do wysyłania nam zimowych zdjęć. Zaśnieżonych dróg, ale też białych krajobrazów. Adres e-mail: redakcja@esanok.pl

liszna


Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu: eSanok.pl i Bieszczady24.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

13-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)