REKLAMA
REKLAMA

Efektowne konkursy piłkarskie i świetna zabawa najmłodszych zawodników Akademii Piłkarskiej Sanok (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Najmłodsi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Sanok, urodzeni w 2010 roku wzięli udział w turnieju rozegranym w Besku. Zabawy było co nie miara. Maluchy z Sanoka pokazali się z dobrej strony w pojedynkach 1 na 1 czy w konkursie wymiany podań zakończonych strzałem na bramkę. Dzielnych, początkujących piłkarzy wspierali rodzice.

Świetna zabawa i świetny występ naszych maluszków. Pomimo tego, że chłopcy mają dopiero 6 lat to pokazali, że potrafią już grać w piłkę i to całkiem dobrze. Wygrane pojedynki 1v1 i wymiana podań zakończonych bramkami to elementy, które pojawiały się dzisiaj często w grze naszej malutkiej drużyny ;) Oprócz zabawy w piłkę nożną furorę zrobiła zabawa w kalambury oraz zjeżdżanie na materacach co powodowało, że przez cały czas uśmiechy gościły na buziach naszych dzieci.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na świetny turniej i zapewnienie wspaniałej zabawy w sobotni poranek, a rodzicom Akademii za wsparcie naszych dzielnych zawodników.

Akademia Piłkarska Sanok 2010: Patryk Janowski, Bartosz Wójtowicz, Kacper Kordys, Wiktor Fedus, Wiktor Gac, Wiktor Dereń, Kuba Szczurzydło, Jakub Skóra, Patryk Biskup, Szymon Kluska, Kacper Koczera, Gabryś Dufrat. Trener: Jakub Gruszecki i Jakub Kluska.

źródło: Red., Akademia Piłkarska Sanok, materiały nadesłane

źródło: Besko24.pl

19-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)