REKLAMA
REKLAMA

Ekoball znów będzie uczył pływać!

SANOK / PODKARPACIE. W latach 2011- 2015 Klub Sportowy Ekoball nauczył pływać grupę 575 dzieci, realizując szereg różnych projektów. W roku 2016 wniosek pod nazwą: “Nauka pływania dla 150-osobowej grupy dzieci z klas I-III z terenu powiatu sanockiego

, z uwzględnieniem dzieci zamieszkałych na terenach wiejskich”, ponownie otrzymał pozytywną ocenę, i już niebawem darmową, powszechną nauką pływania objęta zostanie kolejna dużą grupę dzieci z klas I-III szkół podstawowych.

Powstanie dziesięć 15-osobowych grup, w tym połowa – to będą dzieci z terenów wiejskich.

– Dzieciom z terenów wiejskich zapewniamy transport “tam i z powrotem”. Wstępnie, wzorem lat ubiegłych, zajęcia odbywać się będą w dni wolne od nauki szkolnej (głównie soboty, w godzinach porannych i południowych). Każda grupa odbędzie 20 godzin zajęć. Część grup rozpocznie zajęcia już w lutym. Inni od września. Dokładny harmonogram będzie znany, gdy wypełnimy listy z zapisami – wyjaśnia Bogusław Rajtar, dyrektor Ekoballu Sanok.

– Jest to oferta dla wszystkich dzieci, nie tylko związanych z Ekoball-em. Zapisać mogą się zarówno Ci, którzy ie potrafią pływać, jak również Ci, którzy chcą doszlifować się w pływaniu – podkreśla nasz rozmówca.

Serdecznie zapraszamy chętnych do zapisów drogą mailową – biuro@ekoball.pl. W tytule maila prosimy wpisać: PŁYWANIE, a w treści: Imię i nazwisko dziecka, data urodzenia, PESEL, dane szkoły, telefon, imię i nazwisko rodziców. Zwrotnie zostanie odesłana zgoda na uczestnictwo w zajęciach, należy donieść ją przed pierwszymi zajęciami oraz ustalony harmonogram.

Będzie to piata edycja organizowanych kursów pływania przez Ekoball. Szczegółowe informacje ustalone zostaną do końca stycznia 2016r.

logo1

Jest to już 49, pozytywnie rozpatrzony projekt. Tylko w latach 2014-2015 klub zorganizował ponad 10 tysięcy godzin zajęć dla grupy 500 piłkarzy oraz dodatkowej grupy około 450-osobowej z zakresu pływania i nauki jazdy na łyżwach, nie licząc obozów sportowych (około 200 osób) i meczów ligowych.

– Serdecznie zapraszamy i zachęcamy dzieci do uczestnictwa w naszych “ekoballowskich” zajęciach! – mówi B. Rajtar.

Poniżej zdjęcia z projektu realizowanego w roku 2014.

Ekoball Sanok / red.

18-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)