REKLAMA
REKLAMA

HOKEJ: Szósty mecz półfinału już dzisiaj w Sanoku! (TRANSMISJA NA ŻYWO W SYSTEMIE PPV)

SANOK / PODKARPACIE. W czwartek (10 marca) dojdzie do szóstej konfrontacji w półfinale Polskiej Hokej Ligi, pomiędzy Ciarko PBS Bank STS Sanok a Comarch Cracovią. Po pięciu meczach prowadzi Cracovia 3:2. Decyzją Zarządu Klubu, transmisje internetowe w obecnym sezonie, prowadzone są w systemie PPV.

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ NA ŻYWO MECZU CIARKO PBS BANK STS SANOK – COMARCH CRACOVIA – KLIKNIJ

Decyzją zarządu klubu Ciarko PBS Bank STS Sanok transmisje na żywo ze spotkań sanockiej drużyny w sezonie 2015/2016 będą przeprowadzane w systemie PPV (pay-per-view). Koszt jednorazowego dostępu do bezpośredniej relacji to 15 zł.

Aby obejrzeć mecz nr 6 półfinału PHL Sanok – Kraków należy wejść na stronę www.esanok.pl/ppv. Po zarejestrowaniu się, użytkownik otrzymuje dostęp do okienka z transmisją. Tam możliwe będzie dokonanie płatności w systemie PayPal (konieczne założenie konta: www.paypal.pl). Po prawidłowym wykonaniu wpłaty, relacja zostanie odblokowana. Jeśli transmisja nie zostanie automatycznie uruchomiona, na poczcie e-mail dostępne będą wszystkie dane potrzebne do odblokowania VIDEO. Prześlemy „Hasło/kod biletu”, który należy wpisać w oknie odtwarzacza.

Czas potrzebny na wykupienie dostępu do transmisji dla osoby posiadającej aktywne konto w PayPal nie powinien przekroczyć 30 sekund.

Mecz Ciarko PBS Bank STS Sanok – Comarch Cracovia rozpocznie się w czwartek 10 marca o godzinie 18:00. Na transmisję na żywo zapraszamy od godziny 17:55.

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ NA ŻYWO MECZU CIARKO PBS BANK STS SANOK – COMARCH CRACOVIA – KLIKNIJ

Polska Hokej Liga

Mecz półfinałowy nr 6

Ciarko PBS Bank STS Sanok – Comarch Cracovia

Czwartek, 10 marca, godzina 18:00

Transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 17:55

plansze

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ NA ŻYWO MECZU CIARKO PBS BANK STS SANOK – COMARCH CRACOVIA – KLIKNIJ
Mecz nr 3 – Ciarko PBS Bank STS Sanok – Comarch Cracovia 2:3 k. – skrót


Mecz nr 4 – Ciarko PBS Bank STS Sanok – Comarch Cracovia 5:3 – bramki

10-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)