REKLAMA
REKLAMA

II liga SLU Esanok.pl: Faworyci nie zawiedli, choć walki do ostatnich minut nie brakowało

SANOK / PODKARPACIE. Unihokeiści walczący o mistrzostwo Sanoka i przepustkę do baraży o I ligę mają za sobą 15 serii gier. W ostatniej, wygrywały drużyny z pierwszych sześciu miejsc w tabeli. Nie brakowało jednak zaciętych spotkań i zażartej walki o końcowy sukces.

Wyniki 15. kolejki II ligi Sanockiej Ligi Unihokeja Esanok.pl:

Esanok.pl – AZS PWSZ  Sanok 6:2 (1:1)

04:40    1 : 0    Jakub Sujkowski – Krzysztof Kocur
08:14    1 : 1    Konrad Filipek
14:45    1 : 2    Patryk Polański
15:59    2 : 2    Michał Leś – Jakub Sujkowski
17:19    3 : 2    Jakub Sujkowski – Michał Nazarkiewicz
18:11    4 : 2    Jakub Sujkowski – Tomasz Sokołowski
21:12    5 : 2    Krzysztof Kocur – Piotr Sokołowski
21:37    6 : 2    Piotr Sokołowski

Konrad Filipek – Kara meczu. Zawieszenie na 2 kolejne mecze (01.01./08.01.)


Gimnazjum nr 3 Sanok – TG Sokół Sanok 2:4 (1:3)

02:02    0 : 1    Staszek Tomusiak – Przemysław Kot
03:44    0 : 2    Dawid Hućko – Przemysław Dębiński
05:52    0 : 3    Dawid Hućko
06:23    1 : 3    Maciej Witan
12:55    1 : 4    Dawid Hućko
15:00    2 : 4    Maciej Witan – Filip Kwolek


Interq – Studio34.pl 6:5 (3:3)

01:54    1 : 0    Paweł Muszański – Michał Ambicki
02:52    1 : 1    Łukasz Pelczarski
03:18    1 : 2    Łukasz Pelczarski – Piotr Packanik
07:10    2 : 2    Michał Ambicki
09:52    2 : 3    Piotr Packanik – Łukasz Pelczarski
10:08    3 : 3    Radosław Bomba
15:01    4 : 3    Michał Janik – Hubert Popiel
17:48    5 : 3    Hubert Popiel – Dominik Januszczak
19:29    5 : 4    Andrzej Dębicki – Marcin Penar
21:09    5 : 5    Piotr Packanik – Łukasz Pelczarski
21:26    6 : 5    Maciej Brukwicki – Radosław Bomba


Venma Pustków – Drozd Wodnik 5:3 (3:2)

02:42    1 : 0    Tomasz Piłat – Adrian Cwik
03:11    2 : 0    Adrian Cwik – Maciej Struzik
04:21    3 : 0    Adrian Cwik – Adrian Bielański
06:38    3 : 1    Lukasz Losiak
10:45    3 : 2    Konrad Kinel – Waldemar Marczak
12:34    3 : 3    Konrad Kinel – Patryk Rycyk
17:56    4 : 3    Kamil Dudek – Jakub Sołowski
20:36    5 : 3    Adrian Cwik – Maciej Kita


Forest SC Team – BESCO 4:7 (0:3)

07:54    0 : 1    Tomasz Milczanowski – Szymon Milczanowski
09:55    0 : 3    Maksymilian Bednarz
12:01    1 : 3    Piotr Stec
13:01    1 : 4    Bartłomiej Milczanowski
13:24    1 : 5    Szymon Milczanowski – Maksymilian Bednarz
14:44    2 : 5    Rafał Słomiana – Piotr Stec
15:31    2 : 6    Bartłomiej Milczanowski – Tomasz Słomiana
16:35    3 : 6    Piotr Stec
21:49    4 : 6    Konrad Jaklik
21:53    4 : 7    Tomasz Milczanowski


Venma Pustków – El-Bud 14:3 (5:1)

02:01    1 : 0    Jakub Sołowski
04:46    2 : 0    Wojciech Wróbel – Maciej Struzik
05:50    3 : 0    Andrzej Bielański – Kamil Dudek
07:02    4 : 0    Wojciech Wróbel – Kamil Dudek
09:47    4 : 1    Dariusz Dorotniak – Fus Szymon
10:44    5 : 1    Kamil Dudek
12:17    6 : 1    Andrzej Bielański – Maciej Kita
12:12    6 : 2    Rafał Czytajło – Fus Szymon
14:17    7 : 2    Jakub Sołowski
15:01    8 : 2    Maciej Struzik – Maciej Kita
15:38    9 : 2    Adrian Cwik – Maciej Kita
17:27    10 : 2    Andrzej Bielański – Adrian Cwik
17:46    10 : 3    Rafał Czytajło – Fus Szymon
19:38    11 : 3    Maciej Struzik
19:54    12 : 3    Maciej Kita – Jakub Sołowski
21:34    13 : 3    Tomasz Piłat
21:54    14 : 3    Kamil Dudek – Maciej Kita


Pauza: Komputronik.


Tabela II ligi SLU Esanok.pl po 15. kolejce

1

Klasyfikacja kanadyjska

1.    M. Ambicki (Interq) – 52
2.    R. Bomba (Interq) – 36
3.    D. Popek (Komputronik) – 35
4.    H. Popiel (Interq) – 34
5.    B. Milczanowski (BESCO) – 29
6.    J. Sujkowski (Esanok.pl) – 28
7.    T. Sokołowski (Esanok.pl) – 28
8.    T. Mermer (Komputronik) – 27
9.    A. Ćwik (Venma Pustków) – 27
10.    M. Kita (Venma Pustków) – 25

Gole

1.    B. Milczanowski (BESCO) – 25
2.    H. Popiel (Interq) – 25
3.    R. Bomba (Interq) – 24
4.    M. Ambicki (Interq) – 22
5.    D. Popek (Komputronik) – 21
6.    J. Sujkowski (Esanok.pl) – 17
7.    T. Sokołowski (Esanok.pl) – 17
8.    Ł. Pelczarski (Studio34.pl) – 17
9.    M. Janik (Interq) – 14
10.    K. Dudek (Venma Pustków) – 14

Asysty

1.    M. Ambicki (Interq) – 30
2.    T. Mermer (Komputronik) – 18
3.    A. Ćwik (Venma Pustków) – 15
4.    D. Popek (Komputronik) – 14
5.    M. Kita (Venma Pustków) – 14
6.    R. Bomba (Interq) – 12
7.    T. Sokołowski (Esanok.pl) – 11
8.    J. Sujkowski (Esanok.pl) – 11
9.    M. Struzik (Venma Pustków) – 11
10.    P. Sokołowski (Esanok.pl) – 10

110816. kolejka II ligi SLU Esanok.pl – 1.02.2016

15:45 TG Sokół Sanok (5*) – Drozd Wodnik (11)
16:30 Esanok.pl (3) – Gimnazjum nr 3 Sanok (9)
17:15 Interq (4) – AZS PWSZ Sanok (10)
18:00 Forest SU (7) – El-Bud (12)
18:45 Komputronik (2) – Studio34.pl (8)
19:00 Venma Pustków (1) – BESCO (6)

* w nawiasach aktualne miejsce drużyny w tabeli.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

UNIHOKEJ: Piłkarski wynik w meczu otwarcia i emocjonujące karne, czyli 14. kolejka II ligi SLU Esanok.pl

źródło: Red., II liga SLU Esanok.pl

26-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)