REKLAMA
REKLAMA

JARMARK BOŻONARODZENIOWY: Magia świąt na Rynku Galicyjskim. To już dziś!

SANOK / PODKARPACIE. W niedzielę 18 grudnia w sanockim skansenie zaplanowano VI Jarmark Bożenarodzeniowy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Będą koncerty, żywa szopka, świąteczne rękodzieła i bożonarodzeniowe potrawy.

Starosta sanocki serdecznie zaprasza na VI Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku Galicyjskim w Skansenie w Sanoku, który rozpocznie się 18 grudnia o godz. 11 występem młodzieży z II LO w Sanoku pt. „Świąteczna Opowieść”.

O 12 kolędy i pastorałki zaśpiewają soliści zespołów „SOUL” i „Souliki”, a o 13 swoją wizytę zapowiedział św. Mikołaj. Jarmark zakończy koncert kolęd i melodii różnych Sanockiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej „AVANTI”.

Główną atrakcją Jarmarku będzie żywa szopka. Wśród zwierząt między innymi będą: konie, gęsi, kury, kozy, lama, struś i wiele innych.

Podczas jarmarku będzie można kupić potrawy wigilijne przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich ze: Srogowa Górnego, Niebieszczan, Jurowiec i Centrum Integracji Społecznej w Sanoku oraz ozdoby choinkowe i upominki wykonane przez lokalnych artystów.

W budynku edukacyjnym zostaną zorganizowane warsztaty dla dzieci z robienia tradycyjnych ozdób choinkowych. Szczegóły na plakacie.

jarmark

18-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)