REKLAMA
REKLAMA

Kajakiem, rowerem, a może pieszo… PTTK zaprasza na wycieczki

BIESZCZADY / PODKARPACIE. PTTK Oddział „Ziemia Sanocka” w Sanoku oraz Koło Przewodników PTTK Sanok serdecznie zapraszają mieszkańców Miasta Sanoka i jego gościna organizowane w każdą niedzielę wakacji w miesiącach lipiec – sierpień

wycieczki z cyklu W NIEDZIELĘ ZA MIASTO Z PRZEWODNIKIEM PTTK. Szczegóły na plakatach.

rower1rower2

Przewodnik Wiesław Sternik

Przewodnik Wiesław Sternik

Przewodnik Wiesław Sternik: celem kolejnej naszej wycieczki rowerowej po Pogórzu Dynowskim będzie pogłębienie wiedzy na temat historii najbliższych okolic Sanoka. Na trasie w czasie przerw na zregenerowanie sił zwiedzimy neogotycki kościół w Falejówce, XV-wieczny kościół w Mrzygłodzie oraz dawne cerkwie w Końskiem i Trepczy. Po drodze towarzyszyć nam będą piękne widoki na dolinę rzeki San oraz szczyty Pogórza Dynowskiego, Przemyskiego i Gór Sanocko-Turczańskich.

kajakowa1

kajakowa2

Przewodnik Mirosław Sworst

Przewodnik Mirosław Sworst

Przewodnik Mirosław Sworst: serdecznie zapraszam na wycieczkę kajakową po mało znanym Jeziorze Sieniawskim. Podczas spływu wodami rzeki Wisłok będzie okazja do wysłuchania historii okolicznych miejscowości oraz powstania tego zbiornika a wszystko to w malowniczej scenerii Wzgórz Rymanowskich oraz Pasma Bukowicy.

Program - piesza

Przewodnik Jan Adamczyk - piesza

Przewodnik Jan Adamczyk

PTTK Sanok

30-06-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)