REKLAMA
REKLAMA

Kajakiem, rowerem, a może pieszo… PTTK zaprasza na wycieczki

BIESZCZADY / PODKARPACIE. PTTK Oddział „Ziemia Sanocka” w Sanoku oraz Koło Przewodników PTTK Sanok serdecznie zapraszają mieszkańców Miasta Sanoka i jego gościna organizowane w każdą niedzielę wakacji w miesiącach lipiec – sierpień

wycieczki z cyklu W NIEDZIELĘ ZA MIASTO Z PRZEWODNIKIEM PTTK. Szczegóły na plakatach.

rower1rower2

Przewodnik Wiesław Sternik

Przewodnik Wiesław Sternik

Przewodnik Wiesław Sternik: celem kolejnej naszej wycieczki rowerowej po Pogórzu Dynowskim będzie pogłębienie wiedzy na temat historii najbliższych okolic Sanoka. Na trasie w czasie przerw na zregenerowanie sił zwiedzimy neogotycki kościół w Falejówce, XV-wieczny kościół w Mrzygłodzie oraz dawne cerkwie w Końskiem i Trepczy. Po drodze towarzyszyć nam będą piękne widoki na dolinę rzeki San oraz szczyty Pogórza Dynowskiego, Przemyskiego i Gór Sanocko-Turczańskich.

kajakowa1

kajakowa2

Przewodnik Mirosław Sworst

Przewodnik Mirosław Sworst

Przewodnik Mirosław Sworst: serdecznie zapraszam na wycieczkę kajakową po mało znanym Jeziorze Sieniawskim. Podczas spływu wodami rzeki Wisłok będzie okazja do wysłuchania historii okolicznych miejscowości oraz powstania tego zbiornika a wszystko to w malowniczej scenerii Wzgórz Rymanowskich oraz Pasma Bukowicy.

Program - piesza

Przewodnik Jan Adamczyk - piesza

Przewodnik Jan Adamczyk

PTTK Sanok

30-06-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)