REKLAMA
REKLAMA

Kamień milowy osiągnięty. Budowa obwodnicy Sanoka ruszy wiosną

SANOK / PODKARPACIE. We wtorek 13 grudnia w siedzibie Biura Inżyniera Kontraktu odbyła się XI Rada Budowy Obwodnicy Sanoka pod nazwą: „Zaprojektowanie i budowa obwodnicy miasta Sanoka w ciągu drogi krajowej nr 28 Medyka-Zator długości 7 km”.

Podczas spotkania podsumowano I etap budowy obejmujący opracowanie projektu budowlanego wraz z niezbędnymi materiałami wymaganymi do wydania decyzji o pozwoleniu na budowę i do wywłaszczeń. Termin wykonania tych prac został dotrzymany przez wykonawcę i ostatecznie tzw. kamień milowy został osiągnięty.

Oznacza to, że wiosną 2017 roku będą mogły być prowadzone prace przygotowawcze, takie jak odkrzaczanie czy prace rozbiórkowe, po to by na przełomie miesiąca maja i czerwca mogły wejść w teren maszyny budowlane z robotami ziemnymi.

Zarówno Wykonawca jak też Zamawiający tj. GDDKiA Oddział w Rzeszowie przekazali władzom miasta Sanoka podziękowanie za aktywny udział w I etapie budowy oraz zaangażowanie w uzgodnieniach leżących po stronie miasta.

Również Wydział Geodezji Starostwa Powiatowego w Sanoku wniósł duży wkład w dotrzymaniu terminu uzgadniając odwrotnie podziały geodezyjne stanowiące materiał do decyzji ZRID.

materiał nadesłany

foto: GDDKiA

16-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)