REKLAMA
REKLAMA

Karolina z Zagórza powalczy o kolejny etap w „The Voice of Poland”. Dziewczyno, daj czadu!

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. 18-letnia Karolina Gefert z Zagórza po raz drugi wystąpi na scenie programu „The Voice of Poland”. Swoją interpretacją piosenki „Like I’m Gonna Lose You” Meghan Trainor, zauroczyła jurorów. Teraz jest w grupie Natalii Kukulskiej, a już w sobotę powalczy o dostanie się do kolejnego etapu programu.

fot. facebook.com

fot. facebook.com


Program już w najbliższą sobotę w stacji TVP 2. Początek programu o godzinie 20.05.

Karolina ma 18 lat i pochodzi z Zagórza, z Bieszczad, znajomi mówią do niej Gefi.

Obecnie jest uczennicą Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Sanoku. Śpiewa od 5. roku życia. Jej pasją jest także sport – lekkoatletyka (skok w dal), trenuje od 6 lat i ma duże osiągnięcia – w tym 40 medali. Ponadto zajmuje się e-sportem, czyli graniem w gry komputerowe, a dokładnie w Counter-Strike: Global Offensive.

Swojej przyszłości raczej dokładnie nie planuje, jest zwolenniczką spontaniczności, aczkolwiek chce skończyć studia i spełniać się w życiu.

W swoim życiu zawodowym chciałaby połączyć sport i śpiew. Uwielbia grać na gitarze, wyjeżdżać w góry na rekolekcje jako animator, pomagać innym i sprawiać, aby wszyscy dookoła sie uśmiechali. Jej wielkim marzeniem jest wyjechać na Igrzyska Olimpijskie oraz nagrać własną, oryginalną płytę z elementami religijnymi, a także zaśpiewać na jednej scenie z jej idolem, którym jest Måns Zelmerlöw.

 

Drużyna Natalii Kukulskiej fot. facebook.com

Drużyna Natalii Kukulskiej fot. facebook.com

Zobaczcie pierwszy występ Karoliny w „The Voice of Poland” 

fot. i video archiwum „The Voice of Poland”

08-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)