REKLAMA
REKLAMA

Karolina z Zagórza powalczy o kolejny etap w „The Voice of Poland”. Dziewczyno, daj czadu!

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. 18-letnia Karolina Gefert z Zagórza po raz drugi wystąpi na scenie programu „The Voice of Poland”. Swoją interpretacją piosenki „Like I’m Gonna Lose You” Meghan Trainor, zauroczyła jurorów. Teraz jest w grupie Natalii Kukulskiej, a już w sobotę powalczy o dostanie się do kolejnego etapu programu.

fot. facebook.com

fot. facebook.com


Program już w najbliższą sobotę w stacji TVP 2. Początek programu o godzinie 20.05.

Karolina ma 18 lat i pochodzi z Zagórza, z Bieszczad, znajomi mówią do niej Gefi.

Obecnie jest uczennicą Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Sanoku. Śpiewa od 5. roku życia. Jej pasją jest także sport – lekkoatletyka (skok w dal), trenuje od 6 lat i ma duże osiągnięcia – w tym 40 medali. Ponadto zajmuje się e-sportem, czyli graniem w gry komputerowe, a dokładnie w Counter-Strike: Global Offensive.

Swojej przyszłości raczej dokładnie nie planuje, jest zwolenniczką spontaniczności, aczkolwiek chce skończyć studia i spełniać się w życiu.

W swoim życiu zawodowym chciałaby połączyć sport i śpiew. Uwielbia grać na gitarze, wyjeżdżać w góry na rekolekcje jako animator, pomagać innym i sprawiać, aby wszyscy dookoła sie uśmiechali. Jej wielkim marzeniem jest wyjechać na Igrzyska Olimpijskie oraz nagrać własną, oryginalną płytę z elementami religijnymi, a także zaśpiewać na jednej scenie z jej idolem, którym jest Måns Zelmerlöw.

 

Drużyna Natalii Kukulskiej fot. facebook.com

Drużyna Natalii Kukulskiej fot. facebook.com

Zobaczcie pierwszy występ Karoliny w „The Voice of Poland” 

fot. i video archiwum „The Voice of Poland”

08-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)