REKLAMA
CUK
REKLAMA

Kotliny bieszczadzkie otulone kołderką mgły (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Na skrzynkę redakcyjną otrzymaliśmy kilka fotografii wykonanych przez Wojtka, prezentujących kotliny w Bieszczadach o poranku. Okryte kołdrą mgły wyglądały imponująco.

Zdjęcia wykonano w Szczawnem oraz Czaszynie.

Jesień to wyjątkowa pora roku. Kolorowy krajobraz, przy słonecznej aurze, ma w sobie wiele piękna i magii. Zachęcamy Państwa do wysyłania nam zdjęć jesiennych krajobrazów, wykonanych podczas listopadowych spacerów. Adres e-mail: redakcja@esanok.pl

foto: Wojtek

Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu: eSanok.pl i Bieszczady24.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

08-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)