REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: 26-latka wypadła z okna, konopie w doniczce na parapecie i skradzione 100 litrów oleju napędowego

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci badają sprawę kobiety, która wypadła z okna na Heweliusza. W minionym tygodniu funkcjonariusze odebrali także kilka zgłoszeń o kradzieżach, a także informacje o wypadku w zakładzie pracy.

Kierowcy po kilku głębszych za kółkiem

Policjanci podjęli interwencję w stosunku do 27-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, który kierował samochodem Renault znajdując się pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało ponad 0,7 promila w wydychanym powietrzu.

Z kolei na Daszyńskiego 41-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem osobowym znajdując się w stanie nietrzeźwości. Miał promil alkoholu we krwi.

Wypadek w pracy

Pracownik jednej z firm uległ wypadkowi przy pracy w magazynie form. Mężczyznę przygniotły metalowe formy. W wyniku zdarzenia pokrzywdzony trafił do szpitala, gdzie po przebadaniu okazało się, że posiada ogólne potłuczenia ciała, jednak pozostaje w szpitalu na obserwację. Po zbadaniu okazało się, że mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Tajemniczy upadek z okna

Przy Heweliusza policjanci interweniowali kiedy 26-letnia kobieta wypadła z okna w jednym z bloków. W wyniku zdarzenia pokrzywdzona doznał złamania żeber oraz stłuczenia płuc. Sprawę bada policja.

65-265709

Kradzieże
63-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że dokonując wypłaty z bankomatu w wysokości 500 zł, po wyjęciu karty bankomatowej zapomniała zabrać pieniądze. Po powrocie do bankomatu okazało się, że ktoś już je przywłaszczył.

Z kolei przy Kościuszki 28-letnia mieszkanka Wielkiej Brytanii, podczas pobytu w Sanoku, w nieustalonych okolicznościach zagubiła telefon komórkowy marki Samsung. Urządzenie wyceniono na kwotę 3000 zł. Telefon został przywłaszczony przez nieznaną osobę.

Pracownik firmy transportowej zawiadomił, że nieznany mu sprawca włamał się do zbiornika paliwa i ukradł 100 litrów oleju napędowego. Złodziej wykorzystał fakt, że ciągnik siodłowy DAF był zaparkowany w zaciemnionym rejonie parkingu.

Marihuana w doniczce na parapecie?

Policjanci podczas interwencji w mieszkaniu na parapecie zauważyli doniczkę z żywą rośliną przypominającą konopie inne niż włókniste. W wyniku przeprowadzonego przeszukania ujawniono jeszcze susz roślinny i nasiona mogące stanowić ziele konopi. Mężczyzna podejrzewany o hodowanie oraz posiadanie substancji odurzających został zatrzymany do czasu wyjaśnienia.

źródło: KPP Sanok

22-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)