REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: „Włam” do szaletów miejskich, kradzież gotówki i pijany kierowca

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W minionym tygodniu do sanockiej policji zgłaszano głównie włamania i kradzieże. Doszło także do stłuczki, wypadku z udziałem pijanego motorowerzysty oraz pobicia.

Sforsowane drzwi i kradzież gotówki

58-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany sprawca sforsował drzwi, wszedł do wnętrza i skradł 3000 zł, odkurzacz oraz komplet kół z felgami o nieustalonej wartości.

Skradziony telefon

Mieszkanka powiatu sanockiego została okradziona podczas pobytu w lokalu rozrywkowym. Złodziej wykorzystując jej nieuwagę ukradł telefon komórkowy m-ki LG na ogólną sumę strat 659 złotych.

Wypadek z udziałem ciężarnej kobiety

Kierujący samochodem łada 25-letni mieszkaniec powiatu kozienickiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi alfa romeo, którym kierowała 27-letnia mieszkanka powiatu sanockiego. Doszło do zderzenia pojazdów. Kobieta, będąca w 6 miesiącu ciąży została przewieziona do szpitala, gdzie została poddana badaniom. Oboje kierujący byli trzeźwi.

killer-820017_1280

Połakomił się na lustro

48-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że włamywacz przez uchylone okienko wszedł do środka szaletów miejskich, skąd dokonał kradzieży lustra. Pokrzywdzona wyceniła skradzione lustro na kwotę około 100 zł.

Wjechał do przydrożnego rowu

Pijany 46-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierujący motorowerem m-ki honda z niewyjaśnionych przyczyn wjechał do przydrożnego rowu w Smolniku. Badania na obecnośc alkoholu w wydychanym powietrzu wykazała: (- I badanie 0,99 mg/l, II badanie 1,02 mg/l, III badanie 0,91 mg/l). Mężczyzna doznał obrażeń klatki piersiowej, kręgosłupa i złamał prawą nogę. Został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Uderzony pięścią w twarz

16-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że w czasie pobytu na boisku sportowym został uderzony przez nieznanego mężczyznę, pięścią w twarz w wyniku czego doznał złamania nosa.

Źródło: KPP Sanok

02-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)