REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Akcja poszukiwawcza, wypadki i szerszenie

SANOK / PODKARPACIE. Ostatni tydzień wakacji to interwencje podczas wypadków drogowych, ale też poszukiwania zaginionego oraz usuwanie gniazd szerszeni.

Wypadki drogowe

Strażacy interweniowali dziewięciokrotnie na drodze. W Wujskiem był to wypadek samochodu osobowego. W Zagórzu na ulicy Bieszczadzkiej doszło do kolizji dwóch osobówek. Z kolei w Pisarowcach, Łukowem i dwukrotnie w Sanoku na ulicy Krakowskiej w wypadku uczestniczyły dwa pojazdy. Natomiast w Trepczy strażacy interweniowali kiedy samochód osobowy wjechał do rowu. Na drogach powiatu dwa razy w zdarzeniu drogowym uczestniczyli motocykliści. Było to w Pobiednie oraz w Smolniku. Raz strażacy interweniowali przy usuwaniu plamy ropopochodnej z jezdni w Wujskiem.

Niebezpieczne gniazda

W ostatnim, upalnym tygodniu  wakacji nie obyło się także bez interwencji przy usuwaniu gniazd os i szerszeni. Strażacy zrobili to w Tyrawie Wołoskiej, Falejówce, w Zagórzu przy Orkana, Wodnej oraz Słowiczej, w Besku przy Starowiejskiej i Przelotowej.

Jeden pożar

W minionym tygodniu tylko raz wyjechano do pożaru. Gaszono płonące, suche trawy w Besku.

Poszukiwania, drzewa i otwarcie mieszkania

Strażacy uczestniczyli w akcji poszukiwawczej osoby zaginionej, którą zorganizowano w Besku. W Odrzechowej usuwali drzewo z drogi gminnej zaś w Sanoku przy ulicy Dworcowej interweniowali w otwarciu mieszkania.

20160824_070124

źródło: KP PSP Sanok

02-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)