REKLAMA
REKLAMA

LESKO: Jechał 111 km/h w terenie zabudowanym. Pożegnał się z prawem jazdy

LESKO / PODKARPACIE. W ciągu zaledwie dwóch dni na terenie powiatu leskiego czterech kierowców straciło swoje uprawnienia do kierowania pojazdami. Rekordzista przekroczył dozwoloną prędkość o 61 km/h.

Od początku bieżącego roku w całej Polsce trwają intensywne prace nad stworzeniem „mapy zagrożeń”, mającej na celu określenie miejsc szczególnie zagrożonych przestępstwami i wykroczeniami. Podczas konsultacji społecznych mieszkańcy powiatu leskiego zgodnie stwierdzili, że jednym z najbardziej uciążliwych zjawisk jest brawura kierowców na drodze.

Policjanci leskiej komendy zintensyfikowali działania na drogach powiatu i w ciągu zaledwie dwóch dni zatrzymali uprawnienia do kierowania czterem kierowcom, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Rekordzista jechał oplem insignią 111 km/h, co oznacza, że przekroczył dopuszczalną prędkość aż o 61 km/h.

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h grozi utrata prawa jazdy na okres trzech miesięcy.

źródło: KPP Lesko

19-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)