REKLAMA
REKLAMA

LESKO: Jechał 111 km/h w terenie zabudowanym. Pożegnał się z prawem jazdy

LESKO / PODKARPACIE. W ciągu zaledwie dwóch dni na terenie powiatu leskiego czterech kierowców straciło swoje uprawnienia do kierowania pojazdami. Rekordzista przekroczył dozwoloną prędkość o 61 km/h.

Od początku bieżącego roku w całej Polsce trwają intensywne prace nad stworzeniem „mapy zagrożeń”, mającej na celu określenie miejsc szczególnie zagrożonych przestępstwami i wykroczeniami. Podczas konsultacji społecznych mieszkańcy powiatu leskiego zgodnie stwierdzili, że jednym z najbardziej uciążliwych zjawisk jest brawura kierowców na drodze.

Policjanci leskiej komendy zintensyfikowali działania na drogach powiatu i w ciągu zaledwie dwóch dni zatrzymali uprawnienia do kierowania czterem kierowcom, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Rekordzista jechał oplem insignią 111 km/h, co oznacza, że przekroczył dopuszczalną prędkość aż o 61 km/h.

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h grozi utrata prawa jazdy na okres trzech miesięcy.

źródło: KPP Lesko

19-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)