REKLAMA
REKLAMA

LESKO24.PL: Zderzenie dwóch pojazdów. Trzy osoby trafiły do szpitala

LESKO24.PL / PODKARPACIE . Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia, do którego doszło w gminie Cisna. Kierowca forda był zmuszony do gwałtownego hamowania w wyniku, czego na jego tył najechał fiat, który nie zdarzył wyhamować. Do szpitala trafiły trzy osoby. Kierowcy byli trzeźwi.

Wczoraj wieczorem w miejscowości Przysłup w gminie Cisna doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Policjanci ruchu drogowego pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że na prostym odcinku drogi w terenie niezabudowanym, 42-letni kierowca seata, jadący w kierunku Cisnej, rozpoczął manewr wyprzedzania. Gdy znajdował się na wysokości wyprzedzanego pojazdu zauważył nadjeżdżający z przeciwka pojazd marki Ford. Kierowca forda, 42-letni mieszkaniec województwa lubelskiego, z uwagi na zaistniałą sytuację zmuszony był do gwałtownego hamowania, aby uniknąć zderzenia z seatem. W tym momencie na tył forda najechał pojazd marki Fiat Panda, którego kierowcą była 82-letnia kobieta.

Kierującą i pasażerkę fiata oraz pasażerkę forda z obrażeniami przewieziono do szpitala w Lesku. Osoby kierujące samochodami uczestniczącymi w zdarzeniu przebadano na zawartość alkoholu w organizmie. Kierowcy byli trzeźwi.

Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów marki Ford i Fiat, ponieważ ich stan techniczny uniemożliwiał bezpieczne kontynuowanie dalszej jazdy.

crash-1308575_1280

Źródło : KPP Lesko

22-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)