REKLAMA
REKLAMA

Licytacje nadal trwają. Młodzi mieszkańcy Załuża liczą na Was!

SANOK / PODKARPACIE. 6 lutego odbyła się impreza chary­taty­wna na rzecz Miłosza i Marcina młodych mieszkańców miejs­cowości Załuż, kwota którą udało się uzbierać to ponad 15 tys. zł, a to jeszcze nie wszys­tko.

Aktual­nie na naszym facebook’owym pro­filu trwają licy­tacje na rzecz chłopaków.

Wśród przed­miotów które może­cie licy­tować zna­jdziecie między innymi Obraz “Inge­nium” Daniela Białowąsa, Sanock­iego artysty, rękodzieło “Św. Rodz­ina” wyko­nane przez uczest­ników WTZ w Huzelach, prze­wod­nik po Bieszczadach, zdję­cie z auto­grafami i smycz od zespołu “BIG CYC” oraz wiele więcej.

Licy­tować można również wszelkiego rodzaju usługi i atrakcje, takie jak jazda qua­dem, skok na waha­dle, nurkowanie z instruk­torem w zalewie Solińskim. Wszys­tkie licy­tacje zna­jdziecie Państwo na stronie fun­page ZAŁUŻ GMINA SANOK.

Licy­tacje trwają do niedzieli tj 21.02.2016 roku, do godziny 12:00, licy­tu­jemy doda­jąc komen­tarz z pro­ponowaną kwotą pod zdję­ciem.

LICYTACJE NA RZECZ MIŁOSZKA I MARCINA – KLIKNIJ

Bez-tytułu

Mile widziane są bezpośrednie darowizny pieniężne, dla chłopców które przekazywać można min. na konto bankowe stowarzyszenia: 29 2030 0045 1110 0000 0384 2820 z dopiskiem „Darowizna dla Marcinka i Miłoszka”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Wielkie serca i wielka kwota 15 tys. zł do podziału dla rodziny Miłoszka i Marcinka! (FILM, ZDJĘCIA)

19-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)