REKLAMA
STALNEY PSP
REKLAMA

LKS Pisarowce pokonuje Karpaty Krosno! Rewanż za trzy tygodnie

PISAROWCE / PODKARPACIE. Podopieczni Tomasza Wacka, czwartoligowy zespół LKSu Pisarowce pokonał występujące w III lidze lubelsko-podkarpackiej Karpaty Krosno, w pierwszym meczu finału Pucharu Polski, na szczeblu okręgu krośnieńskiego. Może o sensacji mówić nie można, ale niespodzianka

jest to na pewno spora.

LKS Pisarowce pokonał Karpaty Krosno 2:0 po bramkach w pierwszej połowie strzelonych przez Kamila Adamiaka oraz Fabiana Pańko.

– Wyszliśmy na mecz bardzo skoncentrowani. Założenie było takie, aby grać wysoko i już na początku „przycisnąć” przeciwnika, najlepiej strzelić bramkę, która ustawiłaby spotkanie. To nam się udało bardzo dobrze – mówi strzelec pierwszej bramki dla LKSu, Kamil Adamiak.

– Ten mecz mógł się zakończyć naszym wyższym zwycięstwem, bo w drugiej połowie mieliśmy kolejne sytuacje. Nie zmienia to jednak faktu, że z wyniku 2:0 jesteśmy zadowoleni. Bardzo dobrze w meczu zagrali obrońcy, nie pozwalając praktycznie na wiele drużynie Karpat – dodaje nasz rozmówca.

Rewanż zaplanowany jest na 27 kwietnia. Początek spotkania przy ulicy Legionów w Krośnie o godzinie 17.00.

– Na pewno nie będziemy się bronić. Jeżeli damy się zepchnąć do obrony, piłkarze z Krosno mogą to wykorzystać. Na rewanż wyjdziemy z podobnymi założeniami, jak na pierwszy pojedynek – zapewnia Kamil Adamiak.

Finał Pucharu Polski / okręg Krosno

I mecz: Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce – Karpaty Krosno 2:0 (2:0)
1:0 Kamil Adamiak 2`
2:0 Fabian Pańko 29`

II mecz: Karpaty Krosno – Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce 27 kwietnia 2016 (środa) godz. 17.00

red.
foto nagłówek: archiwum Esanok.pl

07-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)