REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT. BIESZCZADY: Wkrótce premiera teledysku bieszczadzkiego zespołu Melisa Blues Band

SANOK / PODKARPACIE. 10 stycznia, ruszyły przygotowania do realizacji pierwszego teledysku bieszczadzkiego zespołu Melisa Blues Band do utworu „Coś ze strun”.  Jest to piosenka, z nowej płyty, zrealizowana z udziałem Grzegorza Rokosza, znanego z duetu „Michał i Grzesiek”.

Przemysław Chmielewski, Andrzej Szal i Grzegorz Rokosz, to ludzie, w których krwi, od zawsze płynęła muzyka i niezwykła miłość do Bieszczad. Wszyscy artyści, są znani, lubiani i doceniani w całych Bieszczadach, jak i poza nimi. Muzyka, którą tworzą, nie jest tylko zwykłą muzyką; posiada serce, które bije do publiczności i dusze, która otula tę publiczność bieszczadzkim pięknem.

Teledysk w głównym zamyśle nie ma być jedynie zwykłym materiałem wideo podłożonym pod muzykę, lecz dwiema niezależnymi historiami, które są prawdziwe, uczą pokory do życia i szacunku do samego siebie.

W jego realizację, zaangażowali się nie tylko ludzie z regionu, lecz również z głębi kraju, których połączyła idea stworzenia czegoś niezwykłego.

W teledysku jak zapewniają twórcy, jeśli wszystko pójdzie dobrze, zobaczyć będzie można twarze, znane nam z telewizji czy dużego ekranu – jednak na razie nie zdradzają kto to ma być.

Premierę przewidziano na 29 lutego 2016 roku, a pierwszy „Making of” z prac nad teledyskiem będzie można obejrzeć już końcem stycznia.

tele1

źródło: materiały nadesłane

15-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)