REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT. BIESZCZADY: Wkrótce premiera teledysku bieszczadzkiego zespołu Melisa Blues Band

SANOK / PODKARPACIE. 10 stycznia, ruszyły przygotowania do realizacji pierwszego teledysku bieszczadzkiego zespołu Melisa Blues Band do utworu „Coś ze strun”.  Jest to piosenka, z nowej płyty, zrealizowana z udziałem Grzegorza Rokosza, znanego z duetu „Michał i Grzesiek”.

Przemysław Chmielewski, Andrzej Szal i Grzegorz Rokosz, to ludzie, w których krwi, od zawsze płynęła muzyka i niezwykła miłość do Bieszczad. Wszyscy artyści, są znani, lubiani i doceniani w całych Bieszczadach, jak i poza nimi. Muzyka, którą tworzą, nie jest tylko zwykłą muzyką; posiada serce, które bije do publiczności i dusze, która otula tę publiczność bieszczadzkim pięknem.

Teledysk w głównym zamyśle nie ma być jedynie zwykłym materiałem wideo podłożonym pod muzykę, lecz dwiema niezależnymi historiami, które są prawdziwe, uczą pokory do życia i szacunku do samego siebie.

W jego realizację, zaangażowali się nie tylko ludzie z regionu, lecz również z głębi kraju, których połączyła idea stworzenia czegoś niezwykłego.

W teledysku jak zapewniają twórcy, jeśli wszystko pójdzie dobrze, zobaczyć będzie można twarze, znane nam z telewizji czy dużego ekranu – jednak na razie nie zdradzają kto to ma być.

Premierę przewidziano na 29 lutego 2016 roku, a pierwszy „Making of” z prac nad teledyskiem będzie można obejrzeć już końcem stycznia.

tele1

źródło: materiały nadesłane

15-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)