REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT: Dobro zawsze wraca – koncert charytatywny dla Krystiana

SANOK / PODKARPACIE. W dniu 12 lutego (piątek) o godzinie 16:30 w nowej auli PWSZ odbędzie się koncert charytatywny dla Krystiana Mermera. Krystian to młody chłopak, który spadł z dachu 2 lata temu w trakcie pracy i w wyniku tego doznał paraliżu dolnych kończyn.  Potrzebna mu jest profesjonalna rehabilitacja.

Właśnie na nią i inne potrzeby związane z jego powrotem do zdrowia  chcemy zebrać pieniądze.

Cegiełki, które są biletami wstępu można nabyć w kilku miejscach w Sanoku. W ZS3 i ZS5, które to szkoły są współorganizatorami koncertu. W Podkarpackiej Szkole Przedsiębiorczości, ul. Piłsudskiego, oraz w kawiarni Nobo Cafe, ul. J. III Sobieskiego.

Koncert zapowiada się naprawdę ciekawie. Wystąpią między innymi: Malwina Bihun z Aplauz Aplauz, Spartanie, Orkiestra Dęta Avantii, Orkiestra Dęta z ZS3, będzie pokaz fryzur uczennic ZS5, Flamenco i wiele, wiele innych. W trakcie będzie można nabyć ciekawe fanty. Np. piłkę z podpisem Zbigniewa Bońka, koszulka z autografem piłkarza reprezentacji Polski – Arkadiusza Milika, książka „Przepis na sukces” ze specjalnym autografem od Ewy Chodakowskiej,  koszulkę z autografem polskiej legendy boksu – Andrzeja Gołoty, dwa noclegi w nowoczesnych apartamentach „Boomapartments” w centrum Krakowa czy kolacja dla dwojga do Nobo Cafe.

Pamiętajmy, że dobro zawsze powraca.

Zapraszamy wszystkich serdecznie!

Gdyby ktoś chciał wesprzeć potrzeby zdrowotne chłopaka niezależnie od koncertu podajemy numer konta:

FUNDACJA CZAS NADZIEI

PBS 79 8642 1184 2018 0037 4228 0013

1

źródło: materiały nadesłane

02-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)