REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT: Prawdziwy karnawałowy hit! CZADOMAN na żywo w Clubie Revolution!

SANOK / PODKARPACIE. Żarty się skończyły, czas na największe uderzenie w karnawale z naszej strony, CZADOMAN LIVE KONCERT to właśnie as, który trzymaliśmy w rękawie.

Czy frekwencją w tym dniu zrównamy się z imprezą z Szczepana? Na pewno można się tego spodziewać, a to dlatego, że w tym dniu do Sanoka zawita I Liga, więc wszystko może się zdarzyć!

Co prawda grupa MEGUSTAR zawiesiła bardzo wysoko poprzeczkę, dając prawdziwe show w naszym klubie, ale z sprawdzonych źródeł wiemy to, że CZADOMAN to absolutny Mistrz kontaktu z publiką, a jego show zostaje na długo w pamięci! Czy tak będzie? Zobaczymy!

Jedno jest pewne, blisko 43 miliony wyświetleń na Youtube szlagierowego hitu „Ruda Tańczy Jak Szalona” wzbudza respekt przed tym Panem i wprowadza nutkę ciekawości tego, z czym tak naprawdę zetkniemy się w dniu koncertu.

Tego dnia zagramy dla Was na dwóch salach w dwóch klimatach. Na sali klubowej zarówno przed, jak i po koncercie, największe hity muzyki klubowej zaprezentuje dla Was Mistrz MIKE EVANS, w tym samym czasie na małej sali największe sztosy disco polo szturmował będzie rezydent BIŁEK.

Nie zdradzamy dokładnego czasu rozpoczęcia koncertu, ale będzie to na pewno pomiędzy 23.00 a 01.00!

Koncert odbędzie się na sali klubowej, a na kwadrans przed koncertem będzie to kilkakrotnie ogłaszane zarówno przez dj-a z małej jak i dużej sali, tak żeby nikt nie przegapił samego rozpoczęcia koncertu!

A oto kilka hitów, które będziecie mogli usłyszeć na żywo 22 stycznia w Revo, podczas koncertu CZADOMANA!

Ruda Tańczy Jak Szalona:Choć Na Kolana:Bliźniaczki:Jesteś Superbohaterem:Moja Bejbe:

Club Revolution
22 stycznia 2016 (piątek)
GWIAZDA WIECZORU
CZADOMAN

Konsoleta:
– MIKE EVANS (Sala Klubowa)
BIŁEK (Sala Disco Polo)

Start: 20.00
Impreza: 17+ (rocznik 99′)

Bilety:
– 12 PLN w przedsprzedaży u Promotorów (ilość ograniczona)
– 20 PLN w dniu imprezy przy okienku

Foto-relacja z imprezy!

REZERWACJE: 669-692-588

revoWszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że 22 stycznia w piątek impreza karnawału w naszym klubie, czyli CZADOMAN LIVE KONCERT na który jeszcze raz gorąco i serdecznie zapraszamy i jednocześnie mamy świadomość tego, że po tak grubym wydarzeniu, może być ciężko z formą co u niektórych osób i żeby w ogóle zmotywować te osoby do zabawy przez dwa dni w Revo, ogarnęliśmy fajne wydarzenie również i na sobotę.

Podziękowania tutaj dla Kompanii Piwowarskiej od której w zamian za promocję i reklamę dostaniemy gadżety w postaci koszulek, kufli, darmowej beczki dla naszych klientów!

Ta impreza to również podkreślenie tego, że w naszym lokalu postawiliśmy na TYSKIE i tylko ten jeden browar jest u nas dostępny zarówno w postaci butelki, jak i piwa lanego.

Club Revolution
23 stycznia 2016 (sobota)
TYSKIE NIGHT!

IMPREZA POD PATRONATEM TYSKIEGO!

Konkursy z nagrodami, między innymi koszulki z logiem Tyskiego!

Konsoleta: DJ DRAK & DJ SENSEY & DJ FINISH

Muzyka: Klubowa

Start: 21.00

Impreza: 18+ (ukończone)

Bilety: 10 PLN

Wszyscy pełnoletni, którzy będą się bawić z nami dzień wcześniej na Czadomanie i przyjdą do godz. 22.00 z opaską na ręce z dnia poprzedniego wchodzą za Free

REZERWACJE: 669 692 588

Do zobaczenia w Revo!

źródło: Facebook.pl  / Club Revolution Sanok

19-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)