REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT: „Project-X” i „Rozgrzewka przed Czadomanem” w Clubie Revolution!

SANOK / PODKARPACIE. Pamiętacie jak pisaliśmy, że na karnawał mamy pomysł. Każda impreza będzie ciekawa i w karnawale nie zawieje u nas nudą ani razu! Czy Wy to pamiętacie? My pamiętamy!

Co prawda ostatni piątek był bardzo słaby, ale sobota zrekompensowała wszystko z nawiązką i dzięki niej można spokojnie cały weekend zaliczyć do udanych. Można nawet powiedzieć, że teraz przed nami trzeci weekend karnawału (licząc pierwszy jako imprezy z 2 i 5 stycznia), czyli mamy półmetek, więc żeby cały karnawał zaliczyć na 5+, w jego połowie musi być przynajmniej ocena 5, a żeby tak się stało, musi być utrzymana średnia frekwencja z dwóch poprzednich tygodni i powiemy Wam szczerze, że nie mamy nawet najmniejszych wątpliwości, że tak się stanie:).

To właśnie szczególnie w ten weekend Revo liczy na swoich klientów i z pewnością się nie zawiedzie :)

PIĄTEK 15-01-2016 PROJECT-X

Zamiar przeprowadzenia tej popularnej już na całym świecie imprezy w naszym klubie był od dawna, ale jakoś nigdy nie było dobrej okazji, zawsze coś wypadało, albo termin był nie odpowiedni, albo intuicja podpowiadała nie, jeszcze nie teraz, po prostu nie było nam dane wcześniej zorganizować tego wydarzenia.

Nasuwa się więc pytanie, czy los tak chciał? Czy tak miało być? Nie wiemy tego, ale ufamy, że tak jest, dlatego gorąco i serdecznie zapraszamy Was w najbliższy piątek na największą domówkę, która popularnie nazywana jest Projectem-X :D:D:D

Project-X po raz pierwszy w Revo! czyli moc atrakcji tego wieczoru dla Was, a mianowicie:

– ALKO PUCHAR
– BEER BONG
– SZAMPAN
– LED PAŁKI
– LED BRANSOLETKI
– PIROTECHNIKA
– KONFETTI
– FOTO-RELACJA
– VIDEO-MIX

Z racji tego, że Project-X jest po raz pierwszy w naszym klubie, oferujemy bardzo korzystne ceny biletów w przedsprzedaży, ale zaznaczamy tutaj, że ilość jest ograniczona i ten kto nie będzie od razu zdecydowany i będzie zwlekał do ostatniej chwili, na pewno w takiej cenie biletu nie kupi ;)

BILETY:

– 5 PLN w Przedsprzedaży u Promotorów (ilość ograniczona)!
– 10 PLN do 22.00 w dniu imprezy przy okienku!
– 15 PLN po 22.00 w dniu imprezy przy okienku!

Konsoleta: RAFCIO
Start: 21.00, impreza: 17+ (rocznik 99′)

PROMOCJE:

– PROMOCJA 50% ZNIŻKI NA BARZE NA WSZYSTKO DO GODZ. 22.00 Z OGRANICZENIEM BUTELKOWYM NA WÓDKĘ!
– PIWO LEŻAJSK W BUTELCE 4 PLN PRZEZ CAŁĄ NOC!
– ENERGETYCZNY DRINK „ENERGY REVO MAX POWER” 5 PLN PRZEZ CAŁĄ NOC!

REZERWACJE: 669 692 588

Project-X

SOBOTA 16-01-2016 ROZGRZEWKA przed CZADOMANEM!

Sympatycy disco polo za każdym razem kiedy wystawiamy ich na egzamin, zdają go bez zarzutu, a imprezy gdzie przez całą noc jest grane właśnie disco polo, cieszą się dużym zainteresowaniem i co najważniejsze podczas tych imprez widać totalne szaleństwo na parkiecie. Tak było właśnie 2 stycznia, tak będzie prawdopodobnie i 16 stycznia :D.

To właśnie dzięki imprezie z 2 stycznia podjęliśmy decyzję, żeby 9 stycznia dodatkowo otworzyć, jako bonus i małą salę, mimo, że w planach na karnawał było grać w soboty na zmianę raz disco raz klubówkę, ale właśnie swoją postawą nasi klienci z małej sali, wywalczają sobie taki obrót spraw, a warto zaznaczyć też tutaj, że 23 stycznia zagramy tylko na dużej sali w stylu klubowym i chcemy ostatecznie sprawdzić, jak będzie się miała frekwencja 16 na disco, a jak 23 na klubówce, bo trzeba tutaj podkreślić i to, że klubówka cieszy się również wielkim zainteresowaniem, co było widać na przykład na ostatniej imprezie :).

W końcu i na koncercie Czadomana też będą dwa klimaty, na dwóch salach. Tak żeby na tę główną imprezę ściągnąć zarówno jednych, jak i drugich sympatyków, mamy tylko nadzieję, że się pomieścimy :D

Tak więc w najbliższą sobotę, robimy konkretne podwaliny pod Czadomana, gramy więc przez całą noc w klimacie disco polo, tak jak było to 2 stycznia i bawimy do białego rana, natomiast 23, dzień po koncercie Czadomana, gramy tylko na sali klubowej w rytmach klubowych ;)

Konsoleta: BIŁEK & METAXA
Start. 21.00, impreza 18+ (ukończone)

Bilety: 10 PLN

PROMOCJE:

– PROMOCJA 50% ZNIŻKI NA BARZE NA WSZYSTKO DO GODZ. 22.00 Z OGRANICZENIEM BUTELKOWYM NA WÓDKĘ!
– PIWO LEŻAJSK W BUTELCE 4 PLN PRZEZ CAŁĄ NOC!

REZERWACJE: 669 692 588

Do zobaczenia w Revo! :D

za: facebook / Club Revolution Sanok

14-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)