REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT: Strefa rozrywki MGF zaprasza na rozgrywki ligi hokejowej. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

SANOK / PODKARPACIE. W ostatnich dniach rozpoczął się następny sezon ligi NHL w Ameryce Północnej, a w Sanoku czas na ligę eSport . Camaro Hokej Liga w Strefie Rozrywki MGF, to już 5-ty turniej tym razem przygotowany w formie ligi hokejowej. Do wygrania nagroda o wartości 600 zł.

DSC_0782 (2)

Gracze którzy zgłoszą się do wzięcia udziału powalczą o główną nagrodę ufundowaną przez firmę FHU Lider Hockey Jurek Hućko oraz pizzerię Camaro. Nagroda dla najlepszego zawodnika który po rozegranych meczach będzie na szczycie tabeli i wygra krótką fazę PlayOff ma wartość 600zł. Mistrz ligi otrzyma także puchar przechodni (na styl pucharu STANLEYA), zapisane zostanie nazwisko tego kto będzie jego właścicielem aż do kolejnego sezonu. Przy kolejnej edycji przekaże go następcy, a może zostanie w tych samych rękach. Do wygrania również dodatkowe nagrody, medale oraz pamiątkowe dyplomy.

DSC_0789

 

Mecze ligowe będą odbywać się po wcześniejszym uzgodnieniu z uczestnikami, dni i godziny będą ustalane dogodnie dla wszystkich. Pełny regulamin na stronie internetowej TUTAJ. Zapisy trwają do zapełnienia listy uczestników lub do 24/10/16 włącznie. Zgłosić się można osobiście, telefonicznie lub przez popularny portal społecznościowy. Wszystkie dane kontaktowe na stronie www.
Zapraszamy do wzięcia udziału.

hdr

 

Strefa Rozrywki MGF 

ul. 3 Maja 23 Sanok – deptak

17-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)