REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT: Zakończenie ferii w Clubie Revolution!

SANOK / PODKARPACIE. Co prawda sobotnia frekwencja była mniejsza jak na Walentynki, ale ze sprawdzonych źródeł wiemy, że i tak największa w całej okolicy, więc chyba wszystko jest ok!

Poza tym czas zakończenia imprezy, w tym przypadku 04.00 daje jasny przekaz, że impreza pomimo mniejszej frekwencji była na wysokim poziomie i ciężko było się nam rozstać!

W sobotę oficjalne zakończenie ferii, więc z tej okazji dla wszystkich uczniów (studenci też się wliczają), którzy ukończyli 17 lat i mają ważną, podbitą legitymację szkolną, proponujemy wjazd do godz 22.00 za 5 PLN.

Wszystkie inne imprezy, które będą się odbywać w poście, będą już z kategorią 18+, więc to jedyna okazja dla osób, które nie są jeszcze pełnoletnie, ale mają ukończone 17 lat to odwiedzenia naszego klubu przed dłuższą przerwą.

Za tydzień za sterami naszej konsolety ponownie DJ GROCYOU, który świetnie sobie radzi w sytuacjach gdzie mała sala jest zamknięta i trzeba grać tak, żeby zadowolić wszystkich!

ferie

„ZAKOŃCZENIE FERII”
– Data – 27-02-16 SOBOTA
– Konsoleta – DJ GROCYOU
– Muzyka – Rnb, Black, Dance, Club
– Start – 21.00
– Impreza – 17+ (ukończone)
– Bilety: 10 PLN (Uczniowie do 22.00 z ważną legitymacją szkolną 5 PLN!)

REZERWACJE: 669 692 588

24-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)