REKLAMA
REKLAMA

REGION: Ogłosił na portalu społecznościowym, że chce popełnić samobójstwo. Błyskawiczna reakcja policji

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci odnaleźli mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Informację o swoim zamiarze opublikował w Internecie. Szybkie działanie funkcjonariuszy pozwoliło zapobiec tragedii.

Dyżurny policji w Krośnie otrzymał informację o wpisie zamieszczonym na jednym z portali społecznościowych. Z jego treści wynikało, że autor wpisu chce popełnić samobójstwo.

Funkcjonariusze przystąpili do ustalenia danych adresowych tej osoby. Następnie udali się do miejsca zamieszkania internauty, który zamieścił wpis z groźbą samobójstwa. Sytuacja wymagała szybkiego i zdecydowanego działania w związku z prawdopodobnym zagrożenia życia mężczyzny. Aby dostać się pod dom funkcjonariusze musieli odwrócić uwagę agresywnego psa, znajdującego się na posesji.

Przez okno domu policjanci nawiązali kontakt z prawdopodobnym autorem internetowego wpisu. Po namowach funkcjonariuszy, mężczyzna zgodził się na chwilę rozmowy. Policjanci przedstawili mu powód wizyty, wówczas mężczyzna przyznał się do swoich zamiarów.

Wezwany przez policjantów zespół ratownictwa medycznego przewiózł 33-letniego krośnianina do szpitala i przekazał pod opiekę specjalistów.

2040865710

KMP Krosno

24-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)