REKLAMA
REKLAMA

Nie potrafisz jeździć na łyżwach? MOSiR Sanok nauczy Cię za darmo

SANOK / PODKARPACIE. Ministerstwo Sportu i Turystyki, na podstawie złożonego wniosku konkursowego, ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów, postanowiło przyznać  dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku środki na  realizację zajęć sportowych dla uczniów

, związanych z upowszechnianiem sportów zimowych w roku 2016 w wysokości 38 000 zł.

Program i związane z nim zajęcia „Nauka i doskonalenia umiejętności jazdy na łyżwach”, adresowany jest do dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Sanoka. Nad szkoleniem uczestników będzie czuwał instruktor łyżwiarstwa. Planowane, bezpłatne zajęcia będą prowadzone na torze lodowym „Błonie”, a w przypadku niesprzyjającej aury oraz w okresie od 1 do 31 marca na hali Arena Sanok.

Mamy nadzieję, że zajęcia będą cieszyły się dużą popularnością i przekonają do jazdy na łyżwach nawet tych, którzy nigdy nie stanęli na lodzie. Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w zajęciach.

Jest to jeden z kilku złożonych wniosków, który już uzyskał dofinansowanie. Na rozstrzygnięcie kolejnych czekamy do końca I kwartału.

Szczegółowe informacje na temat naboru i terminów szkoleń pojawią się już niebawem, w kolejnych informacjach.

lyzwy

materiały nadesłane
foto: archiwum Esanok.pl

08-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)