REKLAMA
REKLAMA

Otrzęsiny pierwszaków w nowym klubie „Bajka Disco Club” (ZDJĘCIA)

Ponad 800 studentów WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej bawiło się w środę 9 listopada 2016 r. podczas Otrzęsin pierwszaków w nowym rzeszowskim klubie „Bajka Disco Club”.

Impreza rozpoczęła się punktualnie o godzinie 20 i trwała do białego rana. Gwiazda Otrzęsin byli finaliści programu „Must Be the Music. Tylko muzyka”, czyli zespół „Piękni i Młodzi”.

Otrzęsiny pierwszaków w WSPiA rozpoczęła przysięga i pasowanie na studenta. Przed Dziekanem dr Bożeną Sową oraz Dyrektorami Kolegiów prof. Czesławem Kłakiem i dr Małgorzata Gajdą-Durlik nowi studenci WSPiA ślubowali:
Przed Rektorem i Dziekanem, i wieczorem i nad ranem, i z radością i z mozołem szczerze kocham Wyższą Szkołę. Będę chodził na wykłady, od starszych zasięgnę rady, do fontanny też nie wejdę, a na obiad na dół zejdę„.

Później impreza rozkręciła się na całego. Najpierw w rytmach DJ z klubu Bajka Disco Club”. Po północy na scenie pojawiła się gwiazda imprezy, czyli zespół „PIĘKNI I MŁODZI” finaliści programu „Must Be the Music. Tylko muzyka” w telewizji Polsat. Ze sceny usłyszeć można było ich największe przeboje m.in. Niewiara, Ona jest taka cudowna, Kocham się w tobie, Jedno słowo, Wyśmienicie i Na serca dnie..

Na imprezie licznie zjawili się studenci pierwszego roku studiów w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej
To jest świetna impreza. Dawno tak dobrze się nie bawiłam. DJ grał doskonałą muzykę, przy której każdy tańczył. Świetny koncert „Pięknych i Młodych”. Słabo ich wcześniej znałam, ale okazało się zabawa była ekstra. Wszyscy tańczyli, śpiewali i skakali przed sceną. Jutro mamy godziny rektorskie, więc będzie czas na odespanie całonocnej imprezy. Planujemy, więc imprezę do białego rana. Otrzęsiny były super, już czekamy na następną imprezę dla studentów naszej Uczelni – mówił podczas imprezy Agata, studentka pierwszego roku na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne w WSPiA.

Otrzęsiny studentów pierwszego roku to tradycja WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Impreza organizowana jest, co roku w jednym z najlepszych klubów w Rzeszowie. Uczestniczą w niej wszyscy studenci Uczelni zarówno studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych. Otrzęsiny były druga już imprezą studencką w tym roku akademickim. Na początku października WSPiA zaprosiła swoich studentów na klubowe otwarcie roku do klubu „Piekiełko”.

Źródło: WSPiA Rzeszów

12-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)