REKLAMA
REKLAMA

PIŁKARSKI WEEKEND: Deszczowo, zimno i wietrznie, ale liga nadal się kręci

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Deszczowa i wietrzna pogoda zdecydowanie nie sprzyja widowiskom piłkarskim. Choć nie jest to regułą, a pokazały to choćby środowe derby Rzeszowa (12 bm.). Miejmy nadzieję, że i w niższych ligach regionalnych nie zabraknie piłkarzom przysłowiowego pazura.

Sprawdź piłkarski rozkład jazdy.

W tym tygodniu zestawienie nie uwzględnia rozgrywek III ligi, grupy 4. Występujący w niej Cosmos Nowotaniec pauzuje bowiem w 13 kolejce rozgrywek.

Zapowiedź meczu 13 kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy LKS-em Pisarowce a Błękitnymi Ropczyce w oddzielnym artykule.

Podobnie jak Geo-Eko Ekoball-u Stali Sanok, który na sanockich Wierchach w sobotę podejmuje Zamczysko Mrukowa.


Klasa okręgowa / Krosno – 10. kolejka:

15 października 2016 (sobota):

Geo-Eko Ekoball Stal Sanok – Zamczysko Mrukowa godz. 15:30
Gaudium Łężyny – Szarotka Uherce godz. 15:30
Nafta Jedlicze – Kotwica Korczyna godz. 15:30

16 października 2016 (niedziela):

LKS Skołyszyn – Iwonka Iwonicz godz. 15:00
Partyzant Targowiska – Przełęcz Dukla godz. 15:00
Przełom Besko – Grabowianka Grabówka godz. 15:30
Markiewicza Krosno – Górnik Strachocina godz. 15:30
LKS Długie – Iskra Przysietnica godz. 15:30


Klasa A / Krosno 1 – 10. kolejka:

16 października 2016 (niedziela):

Lotniarz Bezmiechowa – Orzeł Bażanówka godz. 12:00
LKS Tarnawa – Start Rymanów godz. 13:00
Wisłok Sieniawa – Płomień Zmiennica godz. 13:00
Victoria Pakoszówka – LKS Haczów godz. 15:00
LKS Zarszyn – Cisy Jabłonica Polska godz. 15:00
Bukowianka Bukowsko – Iskra Iskrzynia godz. 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Błękitni Jasienica Rosielna godz. 15:30
Sanovia Lesko – Jawornik Czarna godz. 15:30


Klasa B / Krosno 1 – 10. kolejka:

16 października 2016 (niedziela):

Drzewiarz Rzepedź – Orion Pielnia godz. 12:00
LKS Czaszyn – Orkan Markowce godz. 12:00
LKS Olszanica – Szarotka Nowosielce godz. 12:00
LKS Odrzechowa – Juventus Poraż godz. 12:00
LKS Izdebki – Brzozovia Brzozów godz. 15:00
Pionier Średnia Wieś – LKS Płowce/Stróże Małe godz. 15:30
LKS II Pisarowce – Nelson Polańczyk godz. 15:30


Klasa C / Krosno 1 – 10. kolejka:

16 października 2016 (niedziela):

Remix Niebieszczany – Bieszczady Jankowce
LKS Tyrawa Wołoska – Krokus Ropienka
ULKS Czerteż – Zalew Myczkowce
Pauza: Osława Zagórz, LKS Górzanka


Klasa C / Krosno 2 – 10. kolejka:

16 października 2016 (niedziela):

Sokół Domaradz – Orły Jabłonka godz. 11:00
LKS Wzdów – Jutrzenka Jaćmierz godz. 12:00
Victoria Niebocko – Zryw Dydnia godz. 12:00
LKS Golcowa – LKS Głębokie godz. 12:00
LKS Hłudno – Górnik Grabownica Starzeńska godz. 12:00
Pauza: Pogórze Srogów Górny

soccer-263716_1280

14-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)