REKLAMA
REKLAMA

Planujesz ślub i wesele? Musisz tam być! Wkrótce Brzozowskie Targi Ślubne

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Już 7 lutego 2016r. w sali Bankietowej „ALTA” w Brzozowie odbędą się I Brzozowskie Targi Ślubne, na których prezentować swoją ofertę będzie ponad 20 firm z branży ślubno-weselnej. Wystawcy przygotowali dla przyszłych nowożeńców specjalne rabaty oraz promocje dostępne wyłącznie w tym dniu.

Podczas targów suknie ślubne z najnowszej kolekcji będą prezentować aż cztery salony. Ciekawą atrakcją będzie występ zespołu muzycznego. Na Targach pojawi się też modna ostatnio na weselach Fotobudka – będzie można wykonać zabawne zdjęcia i zabrać je do domu na pamiątkę. Zwiedzający będą mogli podziwiać piękne dekoracje stołu Młodej Pary w trendach na sezon 2016. Obszerną ofertę najnowszych kolekcji pierścionków zaręczynowych i obrączek zaprezentują jubilerzy. Gospodarz Targów Ślubnych „ALTA” zaproponuje degustację.

Na zwiedzających czekają cenne nagrody, których losowania będą odbywać się w ciągu całego czasu trwania imprezy. Wydarzenie poprowadzi  konferansjer i prezenter Arkadiusz Habrat (www.fb.com/topkonferansjer). Relację foto i video z wydarzenia będzie można zobaczyć po imprezie na www.oczepiny24.pl.

Szczegóły na: www.facebook.com/brzozowskietargislubne

indeks

Tekst sponsorowany

02-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook