REKLAMA
ZS2
REKLAMA

Podziękowanie dla wszystkich, którzy wzięli udział w cudownym koncercie dla Krystiana – Dobro Zawsze Wraca (ZDJĘCIA)

Prawdziwą miarą człowieczeństwa nie jest ani inteligencja, ani to, jak wysoką pozycję potrafi człowiek osiągnąć na tym szalonym świecie. Nie. Prawdziwą miarą człowieczeństwa jest to, jak szybko potrafi on reagować na potrzeby innych i jak wiele daje z siebie. Anthony Peake 

(autor książki „Człowiek, który pamiętał przyszłość. Życie Philipa K. Dicka”).

Krystian oraz organizatorzy koncertu charytatywnego Dobro Zawsze Wraca pragną podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w tym cudownym przedsięwzięciu. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli i wielkiego serca, którzy spontanicznie zareagowali na wieść o pomyśle zorganizowania takiej imprezy. Koncert udał się znakomicie. Dopisało wielu wykonawców. Każdy mógł pokazać swój talent. Licznie przybyli uczniowie obydwu współorganizujących szkół Zespołu Szkół nr 5 i Zespołu Szkół nr 3 prezentując wspaniały i zróżnicowany program artystyczny. Wydarzenie zostało uświetnione obecnością pani Kasi Pisarskiej, autorki wielu świetnych książek, Młodzieżowej Orkiestry Dętej Avanti, Malwiny Bihun – uczennicy Zespołu Szkół nr 5 i jednocześnie uczestniczki programu Aplauz Aplauz, Spartan zee wspaniałym Mirosławem Kaźmierczakiem, występem Roberta  Handermandera oraz formacji tanecznej Flamenco.

Dziękujemy wspaniałej publiczności, która dopisała bardzo licznie. Aula Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku była pełna. Dzięki temu przedsięwzięciu udało nam się wspólnie uzbierać 8997,27 zł. Pieniądze te w całości przeznaczymy na drugi etap pomocy chłopakowi, który będzie się nazywał „Stawiamy Krystiana na nogi”

Szczególne podziękowania kierujemy na ręce Pani Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. J. Grodka w Sanoku  doc. dr Elżbiecie Ciporze za udostępnienie auli. Dziękujemy również Panu kanclerzowi PWSZ Lesławowi Siedleckiemu, Panu Januszowi Musowi za nieocenioną pomoc, Dyrekcji Zespołu Szkół nr 3 i Zespołu Szkół nr 5 za spontaniczną reakcję i wsparcie. Dziękujemy fundacji Czas Nadziei za utworzenie konta dla Krystiana oraz wszystkim tym, bez których to przedsięwzięcie nie udałoby się.

A oto podziękowanie od bohatera zamieszania – Krystiana:
Witam wszystkich!  chciałbym podziękować ślicznie wszystkim, którzy pojawili się na koncercie w piątek. Każdemu kto uczestniczył, brał udział w wydarzeniu, pomagał w organizacji a przede wszystkim występującym na scenie, byliście mega. Bardzo chciałem podziękować publicznie, myślałem o tym przez cały wieczór ale stres był silniejszy, przepraszam.  Mam nadzieję że dotrze to do wszystkich, którzy się pojawili.

DZIĘKUJĘ! 

KrystianKrystiana wciąż można wspomóc na poniższe konto:
Fundacja Czas Nadziei otworzyła dla Krystiana specjalne konto:
PBS BANK 79 8642 1184 20 18 00 37 4228 001323-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym: